Gamepower Mihawk vs Gamepower Kizaru

Gamepower Mei'nin mikrofonu beni etkilemişti keza Kizaruda öyle Corsair HS50 alacaktım bir ara acayip gürültü engelleme yapıp sesi robotik hale getiriyor diye vazgeçmiştim Webcam'im bile ondan daha iyi çünkü.

Yani sizin attıklarınız da suni deri. Benim kullandığım kulaklık da suni deri pedleri ve 1 saat falan kafamda durunca terletiyor ve daha yaz gelmedi hava 25 derece. Yazın hiç takamam. Bana kalırsa bez gibi olanları almak daha mantıklı.
kanka ben adanada yaşadığım için buranın alevden farkı olmuyor, bütçeyi biraz daha zorlayıp HyperX Cloud Stinger almak mantıklı mıdır?

Logitech G933- SteelSeries Arctis 5- Razer Kraken kullanmış birisi olarak söylüyorum. Şu an kulağımda Mihawk var ve gerçekten şaşırtıcı derecede güzel. Vibrasyon özelliği bassları her şeyden önce kulaklığın ergonomik yapısı. Kafa bandı çok rahat gerçekten boşa para vermişim Logitech Razer vs. eğer ki dersen Gaming olmasın git Sennheiser al ama Gaming diyorsan bence Gamepower gayet başarılı bir firma güvenebilirsin bana :D eğer RGB takıntın varsa Mihawk onu da karşılayacaktır emin olabilirsin.

Logitech G933- SteelSeries Arctis 5- Razer Kraken kullanmış birisi olarak söylüyorum. Şu an kulağımda Mihawk var ve gerçekten şaşırtıcı derecede güzel. Vibrasyon özelliği bassları her şeyden önce kulaklığın ergonomik yapısı. Kafa bandı çok rahat gerçekten boşa para vermişim Logitech Razer vs. eğer ki dersen Gaming olmasın git Sennheiser al ama Gaming diyorsan bence Gamepower gayet başarılı bir firma güvenebilirsin bana :D eğer RGB takıntın varsa Mihawk onu da karşılayacaktır emin olabilirsin.
Bazıları kulaklık boştayken ufak bir cızırtı sorunu yaşıyormuş, sende öyle bir problem var mı?

Mei alıp iade eden birisi olarak ben de yorumlara ve incelemelere bakarak almıştım, bir incelemede arkadaş "öff ses mükemmel ötesi daha önce cloud 2 kullanıyordum farkı yokmuş bu kadar para boşuna" falan dedi inanıp aldım 2 günde iade ettim. Kendi deneme sonucumu söylüyorum, dip ses çıkma ihtimalleri çok bende çok çok az olsa da vardı, oyun içinde evet inanılmaz bir ses veriyor "gibi" gelse de aslında sadece silah atış sesi çok geliyor ama yanınızda gezen birinin ayak sesi çok az kalıyor ve silah sesleri varken ayırt edemiyorsunuz, derseniz ki müzik ve film için daha çok kullanıyorum oyun çok oynamıyorum o zaman eh ama dip ses sorunlarıyla karşılaşmak ihtimali oluyor. (Her markada dip ses gelebilir diyecekler için bu markada diğerlerine yüzdesel oranlar daha çok oluyor, ayrıca uygulamasından ne ayar yaparsanız yapın ayak sesini istediğin seviyeye çıkaramıyorsunuz.)

Bazıları kulaklık boştayken ufak bir cızırtı sorunu yaşıyormuş, sende öyle bir problem var mı?

Çok çok az bir derin uğultu sesi var boştayken o da Logitech gibi markalarda karşılaştığım bir durumdu. O yüzden çok da takmadım. Cızırtı yok hafif derin bir uğultu ama cidden hafif 3-4 defadan sonra fark bile etmezsin.
Mei alıp iade eden birisi olarak ben de yorumlara ve incelemelere bakarak almıştım, bir incelemede arkadaş "öff ses mükemmel ötesi daha önce Cloud 2 kullanıyordum farkı yokmuş bu kadar para boşuna" falan dedi inanıp aldım 2 günde iade ettim. Kendi deneme sonucumu söylüyorum, dip ses çıkma ihtimalleri çok bende çok çok az olsa da vardı, oyun içinde evet inanılmaz bir ses veriyor "gibi" gelse de aslında sadece silah atış sesi çok geliyor ama yanınızda gezen birinin ayak sesi çok az kalıyor ve silah sesleri varken ayırt edemiyorsunuz, derseniz ki müzik ve film için daha çok kullanıyorum oyun çok oynamıyorum o zaman eh ama dip ses sorunlarıyla karşılaşmak ihtimali oluyor. (Her markada dip ses gelebilir diyecekler için bu markada diğerlerine yüzdesel oranlar daha çok oluyor, ayrıca uygulamasından ne ayar yaparsanız yapın ayak sesini istediğin seviyeye çıkaramıyorsunuz.)

Dostum haklısın ama bence gidip Logitech, Razer, SteelSeries almaya cidden gerek olmadığını düşünüyorum. He şunu söyleyeyim tabii ki de onlar daha güzel yani kalite kalitedir tabii. Ama bütçe sorunun varsa Gamepower falan alınabilir bence. Bütçe sorun değilse kap bir tane HyperX Cloud devam :D.

Geri
Yukarı