Gamepower Mihawk vs Gamepower Warlord vs Corsair HS35

Mustafa Karakoç

Hectopat
300 TL bütçem var fakat 60 TL koyamıyorum şu an ne yapmamı önerirsiniz? Öte yandan Mihawk mi Warlord mu daha iyi ona karar veremedim. HS35 güzel kulaklık fakat şu an ekleyemem ve şu an kulaklık lazım ne önerirsiniz?

Corsair HS35 kesinlikle önermiyorum. Tasarım ve güncellik açısından tabii ki de Mihawk öneririm.

Şu an bilgisayarımda mikrofon yok ve mikrofonlu güzel bir kulaklık arıyordum. HS35 USB olmadığı için telefonumdanda hem oyun oynarken hem müzik dinlerken kullanırım diye düşünüyordum. Neden HS 35 önermiyorsunuz hocam?

Aklımda şu an Warlord, Corsair HS35 ve Cooler Master HS321 var, sizce hangisi daha iyidir Cooler Master'in mikrofon kalitesi gerçekten çok iyi ve tasarım olarak da hoş, ama USB girişli kulaklık ve ekolayzır ayarı yok :(

Warlord al geç ben kullanıyorum memnunum hocam sormak istediğin bir şey olursa buradayım.
@behlulproud Warlord'u eleyin. Cooler Master CH321 önerirdim ancak USB girişli. HS35 veya Cloud Stinger Core'a da bakabilirsiniz.

Yeni konu açmanızı tavsiye ederim.

Neden Warlord eliyor? Kullanmadığın ürün hakkında sallayıp CM fanboyluğu yapmaya gerek yok.

Warlord al geç ben kullanıyorum memnunum hocam sormak istediğin bir şey olursa buradayım.

Neden Warlord eliyor? Kullanmadığın ürün hakkında sallayıp CM fanboyluğu yapmaya gerek yok.
şimdi warlordun mikrafon kalitesine baktım ve baya güzelmiş, bazı arkadaşlar çoğu markaya karşı ön yargılı örneğin james donkey ve gamepower, insan bir kulaklık alınca eşek çöp, gamepower çöp yorumlarını okuyunca o markaya karşı haliyle ön yargıları oluşuyor, biraz daha araştırayım tasarım olarakta hoş gözüküyor

Yeni konular

Geri
Yukarı