Gamepower Mirana ve Saber RGB Red Switch karşılaştırması

tuna7683423

Hectopat
Makaleler
1
Mirana'da 2. nesil Switch bulunuyor ama saber RGB'de sanırım 1. nesil. Sizce hangi klavyenin Switch'i daha iyi? Tek önemsediğim Switch, diğer özellikleri önemli değil o yüzden. Kırmızı Switch'i baz alarak soruyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Söylediğiniz gibiyse geriye mirana kalıyor ama o da fiyatını hak ediyor mu bilmiyorum.

Bu fiyatta mekanik klavyeler genelde Çin'den getirilip marka basılan ürünlerdir. Ben pek önermem. Miranada da belli sorunlar olması muhtemel. İstersen marka mekanik hisli bir klavye daha uzun ömürlü olur. Ama senin tercihi. Bilindik markalarda sorun çıkanların sayısı %10 ise bu tarz fason markalarda %30. ama dediğim gibi şansına ve kendi iradene bağlı.

Bu fiyatta mekanik klavyeler genelde Çin'den getirilip marka basılan ürünlerdir. Ben pek önermem. Miranada da belli sorunlar olması muhtemel. İstersen marka mekanik hisli bir klavye daha uzun ömürlü olur. Ama senin tercihi. Bilindik markalarda sorun çıkanların sayısı %10 ise bu tarz fason markalarda %30. ama dediğim gibi şansına ve kendi iradene bağlı.
Mekanik hisli ya da membrane klavye almam muhtemelen. Biraz daha bütçe ekleyip, mekanik almak daha mantıklı duruyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı