Gamepower Saber RGB red switch alınır mı?

363732

Hectopat
Arkadaşlar merhaba başlıkta da yazdığı gibi Gamepower Saber RGB almayı düşünüyorum fakat forumlara baktığımda Gamepower "asla almayın, berbat" gibi yorumlar var. Ben zaten şu anda Gamepower Warlock Blue switch ürününü kullanıyorum 3 yıldır ve hiç bir sorunu yok tek sevmediğim şeyi RGB'si kötü ve blue switch olduğu için çok takır takır ses çıkarıyor. Gamepower Saber RGB ürününden almamak için neden korktuğumu söyleyeyim. Birincisi mağaza sayfalarında çok fazla yay sesinin duyulduğu söyleniyor. İkincisi kullanım ömrü ve malzeme kalitesi. Arkadaşlar eminim ki herkes kalitesi düşük berbat hemen bozulur diyecek ama bu ikinci kısım hakkında arkadaşında olup memnun olmayanlar ya da bizzat kullananlar yazsın. Marka sürekli olarak kalitesiz Trust gibi kötü markalarla aynı sınıfa koyuluyor ve dediğim gibi ben Warlock klavyesine sahibim 3 yıldır kullanıyorum ama ne RGB'sinde ne tuşlarında hiçbir sıkıntı yok. Eğer gerçekten kötüyse alternatif klavye önerirseniz çok sevinirim ve eminim ki G213 tavsiyesi mutlaka gelecektir. Klavyede sevmediğim bir şey var bilek desteği klavyeye yapışık ve o klavye tamamen düz plastikten olunca bileğimi daha çok acıtıyor. Ama bende şu anda kullandığım klavyeyi 2 .5 yıl plastiğiyle kullandım çıkarıldığını bilmediğim için yani G213'de düşünebilirim fakat şu anda önceliğim Gamepower Saber RGB eğer bana bir yol gösterirseniz çok sevinirim şimdiden herkese teşekkürler.

Red Switch:
Blue Switch:

Warlock kronik sorunlu, Saber da kronik sorunlu. Üstüne şaka gibi Outemu switch'in çakmalarını kullanıyorlar.

TKL, Outemu Red switch, Türkçe Q;

TKL, Outemu Blue switch, Türkçe Q;

Tam boy, Outemu Blue switch, Türkçe Q;

Geri
Yukarı