Gamepower Müşteri Hizmetleri

Neyi hocam neden memnun kalmadınız? Biraz açın lütfen.
Klavyesine sahiptim, bir ay sonrasında tuşları belirli aralıklar ile kendi kendine basmaya, bazı tuşlar basmamaya ve tuşlardaki ışıklar sönmeye başladı. Garantiye gidip gelmesine rağmen bir kaç gün düzeldi sonrasında geri başladı. Aldıktan çok sonra öğrendim Çin'den ikinci el ürünleri tamir ederek logo basıp sattıklarını.

Kaynağınız var mı?

Resmi ve gerçek bir kaynağı olmayan yorumlar uyarı alıyor dikkat edin. Kronik sorunlu bir klavye olabilir.
Gamepower neden bu kadar kötüleniyor? Konuyu okumanızı öneririm markanın warlock ürününde çoğu kişi sorun yaşıyormuş fakat bu marka kötü demek olmuyor.
Ve ikinci el olayınada gelecek olursak ikinci el ürün alıp bastırma gibi bir olay söz konusu değil, Bir çok firma gibi Çin'de fabrikalara ürettirip kendi logolarını bastırıyorlar.
Ve ikinci el olayınada gelecek olursak ikinci el ürün alıp bastırma gibi bir olay söz konusu değil, Bir çok firma gibi Çin'de fabrikalara ürettirip veya bazı ürünlerin üretilmişlerini alıp kendi logolarını bastırıyorlar.

Gamepower ile hangi e-mail üzerinden iletişime geçtiniz acaba? Benim de ihtiyacım var da.

Gamepower ürün bazlı tercih edilebilecek bir marka, çünkü logo basmalı ürünleri. Mesela Warcry iyi kasa, hava akışını planlarsan kalitesi falan gayet yerinde. Aynı şekilde Skadi sıvı soğutmaları aslında Segotep markasının üretimi ki Segotep iyi markadır.
Genelde bu tip markaların müşteri hizmetleri de fena olmuyor. Rampage SN-R3 kulaklığımın mikrofonunun düşünce bozulması nedeniyle servise göndermiştim, onun yerine sıfır SN-R4 kulaklık göndermişlerdi. O kulaklığı 6 yılın üstünde kullandım, şu an dolabımda hala tam çalışır durumda, sadece pedlerinin deri kaplaması soyuldu.

İyi olmuş. Sizin için sevindim. JD 711 ve CH321'i andırıyor. Rahatlığı nasıldı? Mikrofonu nasıldı?

İyi olmuş. Sizin için sevindim. JD 711 ve CH321'i andırıyor. Rahatlığı nasıldı? Mikrofonu nasıldı?
İlk çıktığı zamanlarda efsane bir üründü.
Şimdi aynı fiyata daha gelişmiş ürünler çıktı.
Hatta Gamepower sonrasında kendiside güzel ürünler çıkardı ancak gamepowerde genelde ufakta olsa dip ses olayları oluyor. Onuda ek programlar ile gidermek mümkün.

Pedleri nasıl değiştirdiğini anlatabilir misin ? Bende yeni ped aldım fakat nasıl takacağımı anlamadım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…