GamePower Mythril RGB çalışmıyor

Gökhan0612

Centipat
Merhaba arkadaslar, ben bir hazır sistem almıştım. Bu sisteme bedava 2 fan takiyorlardi. Eve geldiginde bu fanlarin cok ses cikardigini fark ettim ve bu fanlari söktüm. Fanlar molex girişine bağlıymış, sadece fanların kablosunu kestim ve su an kasa RGB'leri çalışmıyor. Sadece acilista bir kere yaniyor ve bir daha yanmiyor. Ne yapabilirim bu konuda? Yardimci olursanız sevinirim. Kasa modeli GamePower Mythril.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle konunuz için değil ama kusuruma bakmayın bir şey soracağım. Bende de aynı kasadan var ve öndeki 2 fan çalışmıyor onlarınn kablosunu nereye ve nasıl takacağım bilgisayardan anlamıyorum da fazla. Fotoğraf atarsan bilgisayarın yanında çok mutlu olurum. Bilgisayarım aşırı ısınıyorda. Şimdiden teşekkürler

Öncelikle konunuz için değil ama kusuruma bakmayın bir şey soracağım. Bende de aynı kasadan var ve öndeki 2 fan çalışmıyor onlarınn kablosunu nereye ve nasıl takacağım bilgisayardan anlamıyorum da fazla. Fotoğraf atarsan bilgisayarın yanında çok mutlu olurum. Bilgisayarım aşırı ısınıyorda. Şimdiden teşekkürler
Normalde bu kasanın önünde iki tane fan bulunmamaktadır. 1 tane egsoz fanı bulunur sadece fakat kendiniz ekstra fan takabilirsiniz. Fanların girislerinin de belli oldugu bir fotoğraf atarsınız yardimci olmaya çalışırım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı