Gamepower Medusa Çalışmıyor

KorayTR

Hectopat
Gamepower Medusa kulaklık alalı 12 gün oldu. Oyun oynarken birden ses gitti daha gelmedi. Bütün USB girişlerinde denedim ışıkları yanıyor ancak hala ses gelmiyor. Bir de USB girişine taktıktan 5 dakika sonra ses kartı yeri sımsıcak oluyor. İade mi etmeliyim?
Not: Bütçem olmadığı için indirimde aldım linçlemeyin lütfen.

Some "geympavır" problems. Şaka bir yana teknoloji şans işi aynısı kaliteli markalarda da olabilir garantisi varsa garantiye gönderin. Bence kısa devre yapıyor ses kartı. Ayrıca Gamepower Medusa çok da dandik değil ben seviyorum Gamepower kulaklıkları.

Gamepower Medusa kulaklık alalı 12 gün oldu. Oyun oynarken birden ses gitti daha gelmedi. Bütün USB girişlerinde denedim ışıkları yanıyor ancak hala ses gelmiyor. Bir de USB girişine taktıktan 5 dakika sonra ses kartı yeri sımsıcak oluyor. İade mi etmeliyim?
Not: Bütçem olmadığı için indirimde aldım linçlemeyin lütfen.

Direk iade edin direk paranız az ise yani bütçeniz başka bir giriş seviyesi kulaklığa yönelin bu arada Gamepower kulaklık konusunda F/P ürün bütçe yoksa alıncak en iyi kulaklık olabilir yanii adamın bütçesi 400 500 olsa haklısınız ama 200 TL gibi bir bütçeye gayette alıncak bir kulaklık ama PSU vb şeyleri asla önermem.

Some "geympavır" problems. Şaka bir yana teknoloji şans işi aynısı kaliteli markalarda da olabilir garantisi varsa garantiye gönderin. Bence kısa devre yapıyor ses kartı. Ayrıca Gamepower Medusa çok da dandik değil ben seviyorum Gamepower kulaklıkları.
Kesinlikle katılıyorum. Teknoloji tamamen şans işi. Hemen GamePower'i kötüleyen arkadaşlara diyecek lafım var ama yeri değil. Bende Medusa Rainbow aldım gayette memnunum.

Kesinlikle katılıyorum. Teknoloji tamamen şans işi. Hemen Gamepower'i kötüleyen arkadaşlara diyecek lafım var ama yeri değil. Bende Medusa Rainbow aldım gayette memnunum.

Kimse sesini çıkaramıyor ki biri Gamepower alınır mı bütçem limitli diyor adam yolla HyperX yolla Corsair adam bilmiyor mu o markaları almayı.

Yeni konular

Geri
Yukarı