Gamepower neden kötüleniyor?

Gamepower bütçesi düşük olan kesime hitap eden bir marka. Kalitesi biraz düşük olabilir ama fiyatı ona göre. Adamların şu an için politikası bu. Bütün markalar en üst düzey kalitede ürün üretmezler. Bunları biliyor olmanız lazım. Benim kullandığım kasa Cooler Master Masterbox MB511 ARGB iyi sayılır bu kasa bu kasaya ek olarak 3 fan aldım. Bu 3 fan için de 500 TL ödeyemem öyle olunca bu 3 fandan kıstım Gamepower Airturbine aldım ARGB sinin iyi olmasına baktım statik basınç vs hikaye benim için herkesin kullanım amacı farklı zaten. Kasanın fanları ile bu ek 3 fanın ARGB'si gayet uyumlu amacım da bu uyumdu zaten. Bu ek 3 fan kasada hava sirkülasyonu da yapıyor mu idare eder o da ekstrası zaten benim için. Tabi bazı markalar var ürünü direk çöp yalan değil ama Gamepower çöp bir marka değil kesinlikle orta seviyeye yakın her türlü alınır.

Gamepower Ursa almıştım. 3. günden sol tuşu, sağ tuşuna göre kötü basmaya başlamıştı, 14 gün iade hakkım geçmeden ürünü iade ettim.

Arkadaşlar, yaklaşık 1.5 yıldır Gamepower luna 7.1 kullanıyorum.
Şu ana kadar hiçbir sıkntı yaşamadım ama neden bu marka, bu kadar kötüleniyor?
Sırf Warlock klavyesi yüzünden mi böyle?
Razer set ile birlikte Gamepower luna aldım az bütçem kaldığından ve hiçbir sıkıntı yaşamadım.
Mikrofon ve ses kalitesi de bayağı iyi.

Bende icarus mouse ve saber RGB kullanıyorum mausun dış kabı oynuyor resmen ama sabitleniyor yani o kadar da kötü değil çok fazla ön yargı var ama iyi bir marka değil Gamepower.

Geri
Yukarı