Gamepower Ogre alınır mı?

Bütçe
600
Ben zamanında raimbow olanını kullandım ve şu anda da Saber RGB blue switch kullanıyorum. Red switch de belli bir süre sonra basmama sorunu ortaya çıktı.

Uzun süre Rainbow olanını kullandım. Klavyenin hissiyatı bence iyiydi. Özellikle aydınlatması çok iyiydi. Ancak uzun kullanımda bazı tuşların basmama sorunu ortaya çıktı. Bu yüzden klavyeyi elden çıkarmıştım. Uzun kullanımda bazı tuşların basmama problemini göz önünde bulundurarak düşünün. Ama ben almanızı tavsiye etmem, biraz daha verip kaliteli uzun ömürlü bir model tercih edebilirsiniz.

Bu tarz markaların klavye mouse kulaklıkları alınmamalı bence. Bir süre sonra sorun çıkıyor hepsinde. Bunda da kesin bi süre sonra basmama takılı kalma tuşun zor hareket etmesi gibi sorunlar olur.

Ben RGB Blue Switch olanını hala kullanıyorum hiç sıkıntı yaşamadım sadece çok ufak bir yay sesi var.

Bu Klavye'de uzun süreli kullanımda tuşlar basmama hatası çıkabiliyor. Onun yerine tavsiyem Warlock compact alabilirsiniz. 2 yıldır kullanıyorum bayağı memnunum.

Yeni konular

Geri
Yukarı