Gamepower Ogre alınır mı?

İnsanların kullanmadan etmeden gelişi güzel yorumlarına ayar oluyorum. Bende de bu klavye var, kardeşim özellikle vura vura oynar ve bu klavye kaç zaman oldu hala taş gibi çalışıyor. Hiç sorununu da görmedim. Dünyanın en kaliteli ürünü olmayabilir ama fiyatına göre oldukça başarılı ve uzun ömürlü. Marka fanatikliği yapmamalıyız. önce objektif olmak lazım. Ben çok uyguna almıştım hala da taş gibi kullanıyoruz sorunsuz. Şu anki fiyatı ile rakipleri kıyaslamak lazım ama açık ara ucuz ise tercih edilir.
Hocam insanlar gelişi güzel yorum yapmıyor sadece siz şanslısınız. Internette azıcık gezerseniz bu modelin ne kadar sorunlu bir model olduğunu görürsünüz.

Rampage için her ürünü aynı değil. İçlerinde temiz ürünleri var. Fury serisi güzel, yeni çıkan Parvus ve Ghost klavyeleride gayet iyi.

Rampage örnek bir marka olarak Logitech gibi altında gerçekten mühendislik yatan insanların kullanımı için üretilmiş bir ürün üretmiyor maalesef.

Sadece ürünü satmak için küçük detaylardan yoksun ve ürün kalite hissiyatı sıfır bir üretim yapan marka.

Ben kullanmam belki üçindeki plastik insanı kanser bile yapar çocugunuz olmaz 😄

İnsanların kullanmadan etmeden gelişi güzel yorumlarına ayar oluyorum. Bende de bu klavye var, kardeşim özellikle vura vura oynar ve bu klavye kaç zaman oldu hala taş gibi çalışıyor. Hiç sorununu da görmedim. Dünyanın en kaliteli ürünü olmayabilir ama fiyatına göre oldukça başarılı ve uzun ömürlü. Marka fanatikliği yapmamalıyız. önce objektif olmak lazım. Ben çok uyguna almıştım hala da taş gibi kullanıyoruz sorunsuz. Şu anki fiyatı ile rakipleri kıyaslamak lazım ama açık ara ucuz ise tercih edilir.
Örnek veriyorum 1000 kişinin kullandığı ve beğenmediği bir ürünü sen yani 1 kişi kullanıp beğendin diye o ürün iyi olmaz.

Hocam insanlar gelişi güzel yorum yapmıyor sadece siz şanslısınız. Internette azıcık gezerseniz bu modelin ne kadar sorunlu bir model olduğunu görürsünüz.
Buradaki bir kişi referans alarak söylemedim ama ne yazık ki Gelişi Güzel yapıyorlar. Bu markalar TR sınırlarına girdiğinden beri daha ürününü almamış eline sürmemiş kişiler yıllardır forumlarda dandik diyor, sorsan kullanmamış etmemiş. O yüzden gelişi güzel yorum dolu forum.

Benim de bir çok ürünüm var gamepowerdan, kulaklığı, klavyesi, mousesi. Kardeşim oyun oynarken sinirden kırdığı için her zaman ona asla pahalı ürünler almıyorum. Daha herhangi bir ürününden sorun yaşamadım. Verdiğim paraya göre beklentim var.

Discordlarda da bir çok kişi kullanıyor, öyle aman aman dolu bir sorun silsilesi görmedim. Sorunsuz diyemem herkes yaşar.

Her ürün kapalı kutu geldiğinde sorunlu olabilir. 2 kere razer ürün alışverişim oldu ikisinde de ürünler kutudan bozuk çıktı. Ama forumsa kötü diye yorumum yok. Bunlar olabilir şeyler.

Piyasanın en ucuz ürünleri bu markalar, yargı ve değerlendirmeler ona göre olmalı.

Diğer markalara göre tabii dandik kalacak ama fiyatına göre konuşmalıyız. 2 3 binlik klavye ile 300 400 lük klavyeyi düşünüp bu dandik demek doğru değil. Skalası farklı.

Rampage örnek bir marka olarak Logitech gibi altında gerçekten mühendislik yatan insanların kullanımı için üretilmiş bir ürün üretmiyor maalesef.

Sadece ürünü satmak için küçük detaylardan yoksun ve ürün kalite hissiyatı sıfır bir üretim yapan marka.

Ben kullanmam belki üçindeki plastik insanı kanser bile yapar çocugunuz olmaz 😄
%90 ürünü öyle. Bazı ürünleri gerçekten sorunsuz.

Buradaki bir kişi referans alarak söylemedim ama ne yazık ki gelişi güzel yapıyorlar. Bu markalar TR sınırlarına girdiğinden beri daha ürününü almamış eline sürmemiş kişiler yıllardır forumlarda dandik diyor, sorsan kullanmamış etmemiş. O yüzden gelişi güzel yorum dolu forum.

Benim de birçok ürünüm var Gamepower'dan, kulaklığı, klavyesi, mousesi. Kardeşim oyun oynarken sinirden kırdığı için her zaman ona asla pahalı ürünler almıyorum. Daha herhangi bir ürününden sorun yaşamadım. Verdiğim paraya göre beklentim var.

Discord'larda da birçok kişi kullanıyor, öyle aman aman dolu bir sorun silsilesi görmedim. Sorunsuz diyemem herkes yaşar.

Her ürün kapalı kutu geldiğinde sorunlu olabilir. 2 kere Razer ürün alışverişim oldu ikisinde de ürünler kutudan bozuk çıktı. Ama forumsa kötü diye yorumum yok. Bunlar olabilir şeyler.

Piyasanın en ucuz ürünleri bu markalar, yargı ve değerlendirmeler ona göre olmalı.

Diğer markalara göre tabii dandik kalacak ama fiyatına göre konuşmalıyız. 2-3 binlik klavye ile 300 400'lük klavyeyi düşünüp bu dandik demek doğru değil. Skalası farklı.

Aynı fiyata Galax gibi daha kaliteli bir marka varken neden kronik sorunlu, Switch'leri kötü, dandik bir klavye alalım ki?
Bu klavye çok daha iyi her bakımdan. Gamepower'da Outemu MX kullanılıyor ve kronik sıkıntılı.

Aynı fiyata Galax gibi daha kaliteli bir marka varken neden kronik sorunlu, Switch'leri kötü, dandik bir klavye alalım ki?
Bu klavye çok daha iyi her bakımdan. Gamepower'da Outemu MX kullanılıyor ve kronik sıkıntılı.

Yorumumu şekilde okumadan etmeden alıntı yapmanız yanlış. Ben seçeneklerde en iyisi demedim. Hatta ilk mesajımda fiyat farkı fazla ise alınır demişim. Siz ne okudunuz da benim yorumumu galax a karşı sandınız? Eğer daha uyguna daha düzgün ürün varsa tercih edilir.

Benim tek dediğim fiyatı iyiyse rakiplerine göre alınır. Daha uyguna veya aynı fiyata daha iyi ürün varsa isteyen onları alabilir. sonuçta gamepower Ürün skalası olarak alt kümede ucuz ve ucuzuna göre kalite düzeyinde ürün sunuyor.

Yorumumu şekilde okumadan etmeden alıntı yapmanız yanlış. Ben seçeneklerde en iyisi demedim. Hatta ilk mesajımda fiyat farkı fazla ise alınır demişim. Siz ne okudunuz da benim yorumumu galax a karşı sandınız? Eğer daha uyguna daha düzgün ürün varsa tercih edilir.

Benim tek dediğim fiyatı iyiyse rakiplerine göre alınır. Daha uyguna veya aynı fiyata daha iyi ürün varsa isteyen onları alabilir. sonuçta gamepower Ürün skalası olarak alt kümede ucuz ve ucuzuna göre kalite düzeyinde ürün sunuyor.
Kanka bir karar ver artık, bir dediğin bir dediğini tutmuyor.

Geri
Yukarı