Gamepower Ogre klavyem D tuşu neredeyse hiç basmıyor

osman canpolat

Centipat
Daha fazla  
Baktığımda benim gibi çok insan bu sorunu yaşamış ve garantiye yollamış bende yollayacam ama nasıl yapacam bilmiyorum Hepsiburada'dan aldım yardımcı olun sevinirim.

Ben de zamanında böyle bir sorunla karşılaştım, benimkisi red switch modeliydi. İlk başlarda bir tuşu bozuldu ve sonra bir çok tuş bozuldu. Sattık sonra garantiye yollamak yerine.

Baktığımda benim gibi çok insan bu sorunu yaşamış ve garantiye yollamış bende yollayacam ama nasıl yapacam bilmiyorum Hepsiburada'dan aldım yardımcı olun sevinirim.
Siparişlerim kısmından ürüne tıklayın ve talep oluştur deyin. "Ürünümün onarılmasını istiyorum" adlı seçeneği işaretleyin. Eğer bu seçenek seçilemiyorsa, ürünü satın aldığınız satıcı ile iletişime geçerek bu konuyla alakalı talep oluşturun.

https://www.hepsiburada.com/cozummerkezi bu siteden ilerleyeceksin. Alalı 14 gün olmadıysa direkt iade edersin 14 günü geçtiyse garantiye gönderirsin talimatları söylerler. Birde sakın mahallenin bilgisayarcısına falan yaptırma garantisi komple gidebilir.

Beyler birşey daha soracam benimle aynı şeyi yaşayanlar oksid diye bir yere yollamışlar oraya garantiye yollamak için illaha oradanmı almam lazım çünkü hepsiburadadan aldığım adamlar ne telefonları açıyo nede maile dönüyor hepsiburadayada yazdım bunu ama onlarda dönmedi

Beyler birşey daha soracam benimle aynı şeyi yaşayanlar oksid diye bir yere yollamışlar oraya garantiye yollamak için illaha oradanmı almam lazım çünkü hepsiburadadan aldığım adamlar ne telefonları açıyo nede maile dönüyor hepsiburadayada yazdım bunu ama onlarda dönmedi
0850 252 40 00 bu numarayı ara sorununu ilet olmazsa ve haklı olduğunu düşünüyosan avukata danış ve tüketici haklarına başvur yüksek ihtimal kazanırsın avukat parası falan her türlü çıkar fakat uzun sürer ama mahkemelik bir şeye gerek duyacağını sanmıyorum.

0850 252 40 00 bu numarayı ara sorununu ilet olmazsa ve haklı olduğunu düşünüyosan avukata danış ve tüketici haklarına başvur yüksek ihtimal kazanırsın avukat parası falan her türlü çıkar fakat uzun sürer ama mahkemelik bir şeye gerek duyacağını sanmıyorum.
tamamdır teşekkür ederim

Geri
Yukarı