Gamepower Ogre Rainbow Outemu Blue Switch alınır mı?

mert_kebabci

Hectopat
Daha fazla  
Aranızda kullanan varsa sorunu falan var mı cevaplayabilir mi? Sipariş ettim, yakın zamanda elime geçecek. İnternette 1-2 yerde basmama sorunu falan olduğunu öğrendim. Ona göre iade edeceğim. Gamepower Ogre Rainbow Outemu Blue Switch kullananlar, bir yardımınızı alırım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçen gün abimin Gamepower Red Switch klavyesi bozuldu. Esc basınca Windows tuşuna basmış sayması, tuş basmama v.s v.s. Gamepower'ın hiçbir ürünü alınmaz.
Bildiğim kadarıyla kırmızı swtich klavyelerinde sorun var ben bilerek mavi aldım yarın elime ulaşacak sorun olduğu zaman direkt iade edecem
Alınmaz. 1-2 ay sonra kronik tuş basmama sorunu ortaya çıkıyor. Bütçe verin klavye önerelim. Bu klavyeyi kullanmış ve mağdur olmuş biri olarak söylüyorum. İsterseniz fotoğraf bile atarım.
klavyeyi sipariş ettim biraz videolarını falan baktım geçen hafta yarın elime gelecek eğer bir sorun olduğu zaman direkt iade edecem ek olarak bütçem 300tl

Bildiğim kadarıyla kırmızı swtich klavyelerinde sorun var ben bilerek mavi aldım yarın elime ulaşacak sorun olduğu zaman direkt iade edecem

klavyeyi sipariş ettim biraz videolarını falan baktım geçen hafta yarın elime gelecek eğer bir sorun olduğu zaman direkt iade edecem ek olarak bütçem 300tl
Hocam red blue fark etmiyor. Büyük hata yapmışsınız şansınız varken iptal edin. O klavyede kullanılan switchler OUTEMU DEĞİL! Bunu söylemekten dilimde tüy bitti. Aklı olan kişi alıp switchi söker ve içini açar. Sert basınca metal leafi kırılan, lubeladığında takılmaya başlayan ve oksitlenen, Kendi kendine devrelerini yakan bir klavyeden bahsediyoruz. Aldıysanız hemen iade edin. Red switch istiyorsanız buyrun.

Hocam red blue fark etmiyor. Büyük hata yapmışsınız şansınız varken iptal edin. O klavyede kullanılan switchler OUTEMU DEĞİL! Bunu söylemekten dilimde tüy bitti. Aklı olan kişi alıp switchi söker ve içini açar. Sert basınca metal leafi kırılan, lubeladığında takılmaya başlayan ve oksitlenen, Kendi kendine devrelerini yakan bir klavyeden bahsediyoruz. Aldıysanız hemen iade edin. Red switch istiyorsanız buyrun.
dediğim gibi aldım pazartesi elime geçecek 1 hafta kullanacam eğer sorun çıkarsa iade edecem

Geri
Yukarı