Gamepower Ogre Rainbow tuş sıkıntısı

DarlDixon

Centipat
Daha fazla  
Merhaba (9 o l ö CTRL) tuşları bozuldu fakat bir tuş kombinasyonumu var yoksa cidden bozukmu anlayamadım o tuşlara basınca random atıyor.

Örnek:

B>cmnvxzöç: Hasdfgjkl.
Şi "612345789*-

Yani kısacası o dizede ne varsa o tuşları yazıyor CTRL'ye basıyorum Windows tuşuna alt tuşuna hepsine basıyor. Bilip bilmeden farklı tuşlara basıp ayarımı bozdum anlayamadım.

Gamepower pişmanlıktır.

Artık kulaklıktır klavyedir bunlara önem vermeyeceğim hangisi en ucuzsa onu alacağım bu kaçıncı klavye oldu böyle ikisi de aynı işe yarıyor ne de olsa buradan bunu çıkarttım.

Klavyeyi cikarin tekrar takin.
Gamepower sitesinde var ise uygulamasini indirin ayar falan yapin. Hiç olmaz ise açin icini falan temizleyin. Oda olmadi yeni klavye satin alin.

Dosya Ekleri

• 1702929328451.png
    1702929328451.png
    101,7 KB · Görüntüleme: 6
Klavyeyi cikarin tekrar takin.
Gamepower sitesinde var ise uygulamasini indirin ayar falan yapin. Hiç olmaz ise açin icini falan temizleyin. Oda olmadi yeni klavye satin alin.

Yeni klavye almak en mantıklısı fakat 4 tuş içinde alsammı bilemedim kendi kendine düzelir belki.Düzelmezse mecbur alıcaz.

Yenisi çalışmazsa eskiyi deneyin.

Benim klavyem Rainbow model bunlarda yazılım özelliği yok.

Yeni klavye almak en mantıklısı fakat 4 tuş içinde alsammı bilemedim kendi kendine düzelir belki. Düzelmezse mecbur alacağız.

Benim klavyem Rainbow model bunlarda yazılım özelliği yok.

Bence almışken kaliteli bir şey alın klavye modlamaya ilginiz varsa konu açın bende dahil bu forumda bu hobiyle ilgilenen birçok kişi var.

Geri
Yukarı