Gamepower Ogre Rainbow ışıkları yanmıyor

DarlDixon

Centipat
Daha fazla  
Klavye Gamepower Ogre Rainbow yani 2 sene önce almıştım. 300TL'di, şimdi 1000TL olmuş. Klavyeye para vermek istemiyorum, memnundum ama bir gün klavyede bir tuşa basıyorum farklı tuşları yazıyordu. Ben de içini açıp temizledim, sonra tekrar klavyeyi kullanmaya başladım. Renk modunu değiştiricektim, FN+Home tuşuna bastığımda bütün ışıklar söndü ama tuşlar düzeldi normal yazıyordu. Bazı ışıklar gözle görülmeyecek kadar yanıyor garantiye verebilir miyim ya da farklı bir çözümü var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
İçini açtığınızdan dolayı garanti dışı kalıyor bildiğim kadarıyla. Garantisi devam ediyorsa şansınızı deneyebilirsiniz, içini açıp açmadığınızı anlamayabilirler.

İçini açtığınızdan dolayı garanti dışı kalıyor bildiğim kadarıyla. Garantisi devam ediyorsa şansınızı deneyebilirsiniz, içini açıp açmadığınızı anlamayabilirler.

Yani içini açıp yanlış bir işlem yapmadım açtıktan sonra da ışıklar yanmaya devam etti fakat sonra ışık modunu değiştirirken hepsi söndü.

Yani içini açıp yanlış bir işlem yapmadım açtıktan sonra da ışıklar yanmaya devam etti fakat sonra ışık modunu değiştirirken hepsi söndü.
Yanlış bir işlem yapmamanızın garanti için bir önemi yok. Genelde bu tür cihazlarda sadece içini açmanız yeterli oluyor garantinin bozulması için. Ayrıca elinizdeki klavyenin 2 yıl garantisi var, aldığınız zamandan bu zamana kadar tam olarak 2 yıl geçtiyse yine garantiniz bitmiştir. Dediğim gibi eğer ki garantiniz devam ediyorsa şansınızı deneyip yollamanızı öneririm, en kötü garanti kabul etmezse ürün size geri yollanır. Denemekten zarar gelmez.

Yanlış bir işlem yapmamanızın garanti için bir önemi yok. Genelde bu tür cihazlarda sadece içini açmanız yeterli oluyor garantinin bozulması için. Ayrıca elinizdeki klavyenin 2 yıl garantisi var, aldığınız zamandan bu zamana kadar tam olarak 2 yıl geçtiyse yine garantiniz bitmiştir. Dediğim gibi eğer ki garantiniz devam ediyorsa şansınızı deneyip yollamanızı öneririm, en kötü garanti kabul etmezse ürün size geri yollanır. Denemekten zarar gelmez.

Garantiye vermekten vazgeçtim normalde 2 aydır bozuktu verecektim ama PC'de işlerim yoğundu klavyesiz kalamazdım büyük ihtimal süresi dolalı bir 10 gün falan geçti tam hatırlamıyorum hem klavye olmadan ne yapacağım.

Geri
Yukarı