Gamepower Ogre RGB alınır mı?

Alma dostum Gamepower klavyeler kronik sorunlu ben aldım 12 günde bozuldu tuş basmamaya başladı ve çift basmaya başladı iade ettim Trust gxt890 aldım çok güzel bir klavye tavsiye ederim.

Alma dostum Gamepower klavyeler kronik sorunlu ben aldım 12 günde bozuldu tuş basmamaya başladı ve çift basmaya başladı iade ettim Trust gxt890 aldım çok güzel bir klavye tavsiye ederim.
Karakterler türkçe basım mı?

Karakterler Türkçe basım mı?

Forumda Gamepower önerilmiyor. Beni de cezbetti deri bilek desteği olması ama Trust gxt890 öneriyor herkes demek ki iyi klavye bu arada 2 yıldır sorunsuz şekilde Trust markası kullanıyorum güvenilir marka Gamepower'a nazaran.

Ben kullanıyorum konfor ve performansından memnunum klavyeyi çok kullanıyorum. Paranız varsa olumlu yorumu bol olan tanınan güzel bişey almaya bakın derim. Bazı kişiler çabucak bozulduğundan şikayet etmiş ben şans verip aldım, benimkinde sorun yok 5 aydır.

G213 kullanıyorum. Başlarda ben de Gamepower'a yönelmiştim fakat çok fazla sorunlu ürünleri var. Ekipmanları hor kullanan birisi değilim 3 senedir Rampage kullanıyorum bozmadım da fakat Logitech gibi daha güvenilir bir markayı tercih etmekle doğru olanı yaptığımı düşünüyorum.

kanka hala memnunmusun ?

Gamepower Ogre Gamepower Bane ve Gamepower Medusa var set çektim şiddetle tavsiye ederim kime ne geldiyse yanlış gelmiştir çok memnunum tavsiyemdir alacak kim var ise

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…