Gamepower Ogre RGB alınır mı?

Bütçe
2000
1.5 2 senedir kullanıyor arkadaşım gram hiçbir sorun yaşamadı o yüzden bu modele yöneldim açıkçası.
Bizzat kendim kuzenimin tavsiyesiyle almıştım.Yay sesi çınlama çok fazla yazılımı berbat ve daha da kötüsü tam 6 tane tuşu çalışmıyordu.İnternetten araştırdığımda bunun kronik olduğunu tuşlar şimdi bozulmasa 1 yıl sonra bozulacağını öğrendim ve pişman olup iade ettim.Gamepower ve Rampage ürünlerinden uzak durmakta fayda var çinden 10 dolara alıp loga basıp bizim ürünümüz diye satıyorlar.

IMG_4063.jpeg
IMG_6386.jpeg

Bütçeni arttırabilirsen
Msi 2400₺

MSI Vigor GK50 Elite White Switch

HyperX Alloy Origins

Son düzenleme:
Corsair K55 de membrane geriye AK992 kalıyor o zaman :D. Tam şart değilse Amazon.com.tr önerebilirim Switch'i red değil ama linear ve sesi toktur.

Önermem bunu. Gecikme sorunları var swtichleri de kötü.

Bizzat kendim kuzenimin tavsiyesiyle almıştım. Yay sesi çınlama çok fazla yazılımı berbat ve daha da kötüsü tam 6 tane tuşu çalışmıyordu. İnternetten araştırdığımda bunun kronik olduğunu tuşlar şimdi bozulmasa 1 yıl sonra bozulacağını öğrendim ve pişman olup iade ettim. Gamepower ve Rampage ürünlerinden uzak durmakta fayda var Çin'den 10 dolara alıp loga basıp bizim ürünümüz diye satıyorlar.

Eki Görüntüle 2143936Eki Görüntüle 2143938

Bütçeni arttırabilirsen.
MSI 2400₺

MSI Vigor GK50 Elite white Switch.

HyperX alloy Origins.

Dediklerinin konusunda haklısın ancak belirttiğin modeller alınmaz.

2K bütçe de AK992 alınır geçilir.

Önermem bunu. Gecikme sorunları var swtichleri de kötü.

Dediklerinin konusunda haklısın ancak belirttiğin modeller alınmaz.

2K bütçe de AK992 alınır geçilir.
Hocam 5087B PLus da gecikme sorunu mu var? Redditte vs forumda gecikme sorunu yaşayan görmedim. Switchleri de fena değil aslında.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı