GamePower Ogre RGB Shift Tuşu Sorunu

yigitrocks

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Klavye daha bugün elime geçti. Shift tuşunda bir sorun var. CS:GO oynarken shift basılı gidiyorum ama bazen 1-2 saniye bazen 3-5 saniye sonra kendi kendine shift tuşunu bırakmışım gibi algılıyor ve koşmaya başlıyor. Ne kadar sert basarsam basayım sorun devam ediyor. Bazen ise hiç algılamıyor. Klavyeyi Hepsiburada'dan indirim ile aldım. Red switch. 270TL'ye aldım ama şu an 270TL'ye satılmıyor yani iade edip tekrar alamam. Ne yapmamı öneriyorsunuz? Donanımsal bir sorun olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Klavyeyi başka bir bilgisayarda deneyebilir misiniz? Akıllı TV vb. bir şey de olabilir. Shift tuşu işlevsel olsun yeter. :D
270TL'ye aldım ama şu an 270TL'ye satılmıyor yani iade edip tekrar alamam.
Böyle bir şey var mı? Müşteri hizmetleri ile iletişime geçin ve cayma hakkınızı kullanarak iade etmek istediğinizi söyleyin.

Klavyeyi başka bir bilgisayarda deneyebilir misiniz? Akıllı TV vb. bir şey de olabilir. Shift tuşu işlevsel olsun yeter. :D

Böyle bir şey var mı? Müşteri hizmetleri ile iletişime geçin ve cayma hakkınızı kullanarak iade etmek istediğinizi söyleyin.
İade edebilirim. Hepsiburada iade konusunda hiç sıkıntı çıkarmıyor. Daha önce birkaç iade işlemim oldu 2 haftayı geçmediği için direkt gelip alıyorlar saolsunlar ama ben iade etmek istemiyorum. Bu bütçede red switch mekanik bir klavye daha bulamam. Artık 270TL'ye satılmıyor çünkü HepsiBurada'da stok bitti ve başka bir satıcı 330 liraya satıyor.
O switch bozuk denebilir kısaca geçmiş olsun.
Tamir için talep açtım. Tamir edilebilir mi?

Bakın sorun yaşamışsınız ve marka pek güven vermiyor bana. 300 liralık Red Switch klavye olarak en çok bunu beğenmiş olabilirsiniz ama piyasada farklı markalar da var. Size şimdi "100 lira daha koyun şunu alın, 200 lira daha koyun bunu alın " diyemem ama umarım tamir talebi kabul edilir.

Bakın sorun yaşamışsınız ve marka pek güven vermiyor bana. 300 liralık Red Switch klavye olarak en çok bunu beğenmiş olabilirsiniz ama piyasada farklı markalar da var. Size şimdi "100 lira daha koyun şunu alın, 200 lira daha koyun bunu alın " diyemem ama umarım tamir talebi kabul edilir.
Klavye gerçekten güzel bir klavye. Tek sıkıtısı şu shift tuşunda yaşadığım sorun. O da olmasa fiyatına göre gerçekten kaliteli. Bütçem buna bile zar zor yetti yoksa bende isterdim 100-200 daha koyup daha kaliteli bir marka almayı ama yapıcak birşey yok. Tamir talebinin kabul ediliceğinden nedense eminim. Şimdi aklıma takılan şey switchler tamir ediliyormu ve tamir yerine iade yaparlarsa hangi klavyeyi alıcam :D

Hmm. Sorun yaşadığınız bilgisayarda aygıt yöneticisi üzerinden sürücüyü güncelleştirebilir misiniz?
Olmaz ise de sürücüyü kaldırıp yeniden kurun. (klavye için )

Yeni konular

Geri
Yukarı