Gamepower Ogre RGB tuş temassızlığı

Catbop

Hectopat
Gamepower Ogre RGB kullanıyorum. Çoğu zaman klavyemde O tuşu basmıyor. Klavyenin tuşlarını çıkarıp detaylı temizlik yapmıştım hala devam ediyor. Arada bir tuşu çıkarıp üflüyorum o zaman düzeliyor sonra tekrar gidiyor fakat benim merak ettiğim niye sürekli aynı şey aynı tuşta yaşanıyor?

Ücretsizi kullandım hocam. Başka önerebileceğiniz bir klavye var mı? Kusura bakmayın inatlaşıyormuş gibi oldu :D
Farklı bir hesaptan yapıp alma şansınız yok mu? İnanın bu klavye kadar bu fiyata harika başka bir klavye yok gerçekten. İnanın boş konuşmuyorum şuan. Bu klavyeyi almazsanız alabileceğiniz en iyi klavye 4 5 kat daha kötü bu klavyeden. Sizce değer mi? açıkçası ben bunun dışında önermek istemiyorum almanıza gönlüm razı gelmez.

Farklı bir hesaptan yapıp alma şansınız yok mu? İnanın bu klavye kadar bu fiyata harika başka bir klavye yok gerçekten. İnanın boş konuşmuyorum şuan. Bu klavyeyi almazsanız alabileceğiniz en iyi klavye 4 5 kat daha kötü bu klavyeden. Sizce değer mi? açıkçası ben bunun dışında önermek istemiyorum almanıza gönlüm razı gelmez.
Maalesef mümkün değil fakat bakacağım en kötü parasını verip alırım daha ucuza geliyor. Teşekkürler.

Daktilo gibi değil dimi bu, genellikle gece yazı yazıyorum.
Farklı renkleri vs var mıdır ve nerden buluyorsun böyle klavyeleri.
Yeşili de vardı ama kalmamış. Fakat Kalan parayla çok kaliteli keycap setleri alabilirsiniz bu rengi de çok canlı ve harika duruyor kaliteli boya ve materyel kullanıyorlar çünkü. Akko Epomaker'in alt markası.

Ayrıca daktilo gibi değil kesinlikle Creamy yellow kullanıyor dünya tatlısı bir sesi var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buyrun aynı switch'in sesini dinleyin.

Daktilo gibi değil dimi bu, genellikle gece yazı yazıyorum.
Farklı renkleri vs var mıdır ve nerden buluyorsun böyle klavyeleri.
Böyle klavye mouse tarzı ürünleri customlamak hoşuma gidiyor. Bizzat klavye customlayıp satıyorum.

Ayrıca bu creamy yellow sadece akko klavyelere özel bir switch. Jelly ve Creamy switchleri akko üretiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı