Gamepower Overlord vs Warlock

Red aldım evet ve iyi ki red almışım sessiz vs. diyorlar diye ilk başta çok yönelmemiştim ancak bu bile çok sesliymiş Blue'yu gece kullanmayı düşünemiyorum...

Red in basma noktası düşük olduğu için hızlı yazma konusunda çok iyi ve oyun olarak ne oynarsınız bilemem ama oyun performansı da çok iyi.

Red in basma noktası düşük olduğu için hızlı yazma konusunda çok iyi ve oyun olarak ne oynarsınız bilemem ama oyun performansı da çok iyi.

Fortnite ve Warzone için kullanıyorum zaten konsola bağladığım için her oyunda destek olmasa da kesinlikle hem yazma hem oyun oynamada hem basarken yumuşak ve hafif olması hem de algılama hızı hızlı olduğu için çok iyi.

Fortnite ve Warzone için kullanıyorum zaten konsola bağladığım için her oyunda destek olmasa da kesinlikle hem yazma hem oyun oynamada hem basarken yumuşak ve hafif olması hem de algılama hızı hızlı olduğu için çok iyi.

Driverlarını falan kurdunuz mu kurmadıysanız kurun 1-2 seçenek de olsa birkaç makro ayarı falan var en azından işinize yarayacaktır buradan kurabilirsiniz.

Geçmiş olsun hocam. İleride sorun çıkınca kolaylıklar diliyorum.

Hocam demeyin öyle ya garantisi var en azından 😅.

Driverlarını falan kurdunuz mu kurmadıysanız kurun 1-2 seçenek de olsa birkaç makro ayarı falan var en azından işinize yarayacaktır buradan kurabilirsiniz.

Teşekkürler kurdum makro vs. varda ben çok kullanmıyorum. Bu Rainbow LED'leri ayarlamanın bir yolu var mı? Mesela W a s D r F Z X C v Q yansın diğerleri yanmasın şeklinde , uygulamaya biraz baktım ancak yapmanın bir yolunu bulamadım.

Teşekkürler kurdum makro vs. varda ben çok kullanmıyorum. Bu Rainbow LED'leri ayarlamanın bir yolu var mı? Mesela W a s D r F Z X C v Q yansın diğerleri yanmasın şeklinde , uygulamaya biraz baktım ancak yapmanın bir yolunu bulamadım.
Hahaha. Hayırlı olsun da hocam ben olsam vermezdim ona para. Galax falan varken daha iyi. Neyse hocam iyi günlerde kullanın.

Teşekkürler kurdum makro vs. varda ben çok kullanmıyorum. Bu Rainbow LED'leri ayarlamanın bir yolu var mı? Mesela W a s D r F Z X C v Q yansın diğerleri yanmasın şeklinde, uygulamaya biraz baktım ancak yapmanın bir yolunu bulamadım.

Hayır yok her tuşun tek tek aydınlatılmasını gerekiyor öyle olması için eğer modlar arasında varsa kullanabilirsiniz fakat tek tek ayarlamanız mümkün değil.

Geri
Yukarı