Gamepower Overlord vs Warlock

Sepete atmıştım. Yorumları okuyunca çıkardım. (çok begenmiştim halbuki).
500TL bandında adamakıllı başka ürün yok ki?

Hocam kullanıyorum ürünü herhangi bir sorun yaşamadım malzeme kalitesi Switch sesi vs. gayet iyi tek sıkıntısı ışık parlaklığı biraz düşük ama pek de sorun değil yani. Çoğu kişi ürünü kullanmadan başkalarından duyduğu şeyleri yazıyor o yüzden bilgi kirliliği oluşuyor W tuşunda kronik sorun var diyorlardı 1.5 aydır kullanıyorum herhangi bir sorun çıkmadı çıksada 2 yıl garantisi var zaten bence alabilirsiniz severek kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam kullanıyorum ürünü herhangi bir sorun yaşamadım malzeme kalitesi Switch sesi vs. gayet iyi tek sıkıntısı ışık parlaklığı biraz düşük ama pek de sorun değil yani. Çoğu kişi ürünü kullanmadan başkalarından duyduğu şeyleri yazıyor o yüzden bilgi kirliliği oluşuyor W tuşunda kronik sorun var diyorlardı 1.5 aydır kullanıyorum herhangi bir sorun çıkmadı çıksada 2 yıl garantisi var zaten bence alabilirsiniz severek kullanıyorum.
Genel yorumları çok iyi, f/p olarak da iyi sadece burada gömmüşler.. dediğiniz gibi riske gireceğim.

Genel yorumları çok iyi, F/P olarak da iyi sadece burada gömmüşler. Dediğiniz gibi riske gireceğim.

Bence kesinlikle almaya değer 600 lirayada klavyeler var ancak ben 450 liraya aldım ve diğer klavyeler çok büyük ya bu tam ayarında.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence kesinlikle almaya değer 600 lirayada klavyeler var ancak ben 450 liraya aldım ve diğer klavyeler çok büyük ya bu tam ayarında.

Her gün bir önceki fiyatın arandığı ülkemizde artık seçme hakkımız kalmadı gibi duruyor Galax'ı önerenleri anlıyorum gerçekten almak mantıklı ama hem TKL değil hem Blue benim tercihim asla Galax yönünden olmaz ne kadar kaliteli olursa olsun Blue Outemu Switch'lerde yay sesi oluyor.

Hayır yok her tuşun tek tek aydınlatılmasını gerekiyor öyle olması için eğer modlar arasında varsa kullanabilirsiniz fakat tek tek ayarlamanız mümkün değil.

Tek tek renk çeşitliliğini ayarlayamazsın. Aydınlatmayı ayarlayabilirsin. Yazılımdan ayarlanıyor. Örneğin sadece "ESC" tuşunu aydınlatmak istiyorsunuz diyelim. Bunu yapabilirsiniz çünkü anahtarların her birinin altında LED var.

Genel yorumları çok iyi, f/p olarak da iyi sadece burada gömmüşler.. dediğiniz gibi riske gireceğim.
Çünkü çoğu bot yorum. Kalanları da ürün ellerine geldiği anda daha kutusunu bile açmadan övgü yağdıran bilinçsiz kullanıcılardan ibaret.

Klavyelerin şu ışığını neden az yapıyolar anlamıyorum farem SteelSeries klavyenin yanında ışığı fark atıyor.

Her gün bir önceki fiyatın arandığı ülkemizde artık seçme hakkımız kalmadı gibi duruyor Galax'ı önerenleri anlıyorum gerçekten almak mantıklı ama hem TKL değil hem Blue benim tercihim asla Galax yönünden olmaz ne kadar kaliteli olursa olsun Blue Outemu Switch'lerde yay sesi oluyor.

Hocam yay sesi fazla sırıtmıyor kulaklığı takınca kayboluyor zaten.

Klavyelerin şu ışığını neden az yapıyolar anlamıyorum farem SteelSeries klavyenin yanında ışığı fark atıyor.

Hocam yay sesi fazla sırıtmıyor kulaklığı takınca kayboluyor zaten.

Chill takılırken biraz da olsa geliyor ama dediğim gibi sadece ses oluyor ve asıl problem yay sesi olması değil sesli olması.

Geri
Yukarı