Gamepower PSU sorun çıkarır mı?

Şu ürünlere atom bombası muamelesi yapanları anlamıyorum. Dostum teknoloji işi şans işi belki 10 sene hiç sorun yaşamadan kullanırsın belki 2 ayda arızalanır bunu kimse sana söyleyemez. Dünyanın en kaliteli PSU modelini alsan dahi o da patlayabilir. Arızalanma şansı birinde %10 olur Gamepowerda %30 olur. Yani kesinlikle değiştir yoksa power tuşuna basar basmaz sistemin infilak edecek gibi yazmanın manası yok. Değiştirme imkanın varsa değiştir yoksa elin rahatladığında bütçen olduğunda değiştirebilirsin.

Almadan önce sisteminizi destekleyip desteklemediğini sorunuz ben sormadım hata yaptım normalde 550w benim sistemime çok rahat yetmesi gerekirken fakat araştırmış olduğum PSU markasını bu işi bilen insanlar kasalarına bile sokmuyorlar gamebooster,fury,rampage,everest vs gibi psulardan uzak durun arayın konuşun sorun öyle alın benim elimde patladı. Vallaha böyle bir yorum yapılmış ona göre

Şu ürünlere atom bombası muamelesi yapanları anlamıyorum. Dostum teknoloji işi şans işi belki 10 sene hiç sorun yaşamadan kullanırsın belki 2 ayda arızalanır bunu kimse sana söyleyemez. Dünyanın en kaliteli PSU modelini alsan dahi o da patlayabilir. Arızalanma şansı birinde %10 olur Gamepowerda %30 olur. Yani kesinlikle değiştir yoksa power tuşuna basar basmaz sistemin infilak edecek gibi yazmanın manası yok. Değiştirme imkanın varsa değiştir yoksa elin rahatladığında bütçen olduğunda değiştirebilirsin.

Kalitesiz bir güç kaynağı, kesin sorun çıkarır diyemeyiz ama sorun çıkarma olasılığı yüksek.
ürünü letgodan satıp , SHARKOON SHP650 V2 650W 80+ 120mm Fanlı PSU | ITOPYA almayı düşünüyorum.

Geri
Yukarı