Gamepower Ranger alınır mı?

Bütçe
650

Lengthow

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Müzisyen
Selam arkadaşlar, Arctis 3 kulaklığımın yavaş yavaş ömrünün dolmak üzere olduğundan yeni kulaklık arayışına başladım. Birkaç arkadaşımın da aynı markanın başka modellerini kullanıp memnun olduğunu biliyorum, bu yüzden ilk tercihim şu anlık Gamepower Ranger. Ancak yine de diğer seçeneklerim neler görmek istedim. Bütçe limitim 600-650TL civarı. RGB vesaire önemli değil, USB olsun ve mikrofon performansı iyi olsun yeterli. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam arkadaşlar, Arctis 3 kulaklığımın yavaş yavaş ömrünün dolmak üzere olduğundan yeni kulaklık arayışına başladım. Birkaç arkadaşımın da aynı markanın başka modellerini kullanıp memnun olduğunu biliyorum, bu yüzden ilk tercihim şu anlık Gamepower Ranger. Ancak yine de diğer seçeneklerim neler görmek istedim. Bütçe limitim 600-650TL civarı. RGB vesaire önemli değil, USB olsun ve mikrofon performansı iyi olsun yeterli. Şimdiden teşekkürler.
Attan inip eşeğe binmek gibi olur hocam bütçe artarsa Razer BlackShark V2x bakabilirsiniz.

Attan inip eşeğe binmek gibi olur hocam bütçe artarsa Razer BlackShark V2x bakabilirsiniz.
Çok attan inmek gibi olmaz sanırım, aldığımdan beri mikrofonundan çektiğim çileyi anlatamam. Bütçeyi de çok arttırabileceğimi sanmıyorum, marka düşürmek şart olacak gibi.

Hocam Razer BlackShark V2 X şu an Migros'ta 599TL Online olarak bakınca stok gözükmüyor ama geçen gün İzmir çiğlide bir migrosa gittiğimde stokta olduğunu ve fiyatın 599TL olduğunu görmüştüm yakınınızda büyük bir Migros varsa bakabilirsin.

Eğer gerçekten 600 TL ise müthiş ötesi fiyat.

Razer Blackshark ve G332'ye baktım az önce, ikisi de 3.5mm jak girişli sanırım. Bana USB gerekiyor bilgisayarımın ses kartı iyi olmadığı için. Başlıkta da yazmıştım.

Hocam Gamepower'ın ses kartının iyi olacağını da sanmıyorum şahsen.
Marka olarak bana da iyi izlenim vermiyordu ancak 3-4 arkadaşım 1 seneden fazladır Kizaru modelini kullanıyor. Hepsi de memnun, ayrıca mikrofon ses kaliteleri de gayet iyi, neredeyse her gün duyuyorum. 600 TL civarında daha iyi USB girişli bulamadım.

Geri
Yukarı