Gamepower Ranger alınır mı?

Bütçe
650
Marka olarak bana da iyi izlenim vermiyordu ancak 3-4 arkadaşım 1 seneden fazladır Kizaru modelini kullanıyor. Hepsi de memnun, ayrıca mikrofon ses kaliteleri de gayet iyi, neredeyse her gün duyuyorum. 600 TL civarında daha iyi USB girişli bulamadım.
Adı bilindik markalar kadar değil tabi ama bir yere kadar götürür rahat şekilde. Yalnız bazı modelleri sorunlu olabiliyor bu model hakkında fikrim yok.

Adı bilindik markalar kadar değil tabi ama bir yere kadar götürür rahat şekilde. Yalnız bazı modelleri sorunlu olabiliyor bu model hakkında fikrim yok.
En çok yazılım konusunda eksi yorumlar gördüm, kullanabileyim de yeter. Zaten sadece discord veya oyun oynarken kullanacağım. Onun dışında müzik vesaire dinlerken kullanabileceğim farklı kulaklığım var.

Marka olarak bana da iyi izlenim vermiyordu ancak 3-4 arkadaşım 1 seneden fazladır kizaru modelini kullanıyor. Hepsi de memnun, ayrıca mikrofon ses kaliteleri de gayet iyi, neredeyse her gün duyuyorum. 600 TL civarında daha iyi USB girişli bulamadım.

Kizaru modelini bende kullanma şansı buldum cidden çok iyiydi bazılarında dip ses sorunu vardı ama dip ses sorunu olmayan birine denk gelirseniz cidden çok güzel uzun vadede sorun çıkartır mı bilemem.

Kizaru modelini bende kullanma şansı buldum cidden çok iyiydi bazılarında dip ses sorunu vardı ama dip ses sorunu olmayan birine denk gelirseniz cidden çok güzel uzun vadede sorun çıkartır mı bilemem.
Ranger modeli Kizaru'nun bir üstü yanlış anlamadıysam, Kizaru'yu kullanan arkadaşlarımda da dipses sorununa denk gelmedim, umarım bana da denk gelmez.

Ranger modeli Kizaru'nun bir üstü yanlış anlamadıysam, Kizaru'yu kullanan arkadaşlarımda da dipses sorununa denk gelmedim, umarım bana da denk gelmez.
Şahsen ben çok uzun süre araştırdım. Bende almayı düşünyorum ama biraz indirime girmesini bekleyeğim. Bi 500 civarına düşse benim için çok iyi olacak. Bu fiyat da en iyilerinden biri.

Şahsen ben çok uzun süre araştırdım. Bende almayı düşünyorum ama biraz indirime girmesini bekleyeğim. Bi 500 civarına düşse benim için çok iyi olacak. Bu fiyat da en iyilerinden biri.
Ben de biraz inmesini bekleyeceğim sanırım, Trendyol'da 610tl civarında şuan.

Ben de biraz inmesini bekleyeceğim sanırım, Trendyol'da 610tl civarında şuan.
şu anda n11 de 583 tlye var. Ama n11 ve çiçek sepetini beğenmediğim için trendyol, hepsiburada yada ince hesap gaming gecesinde indirim bekleyeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı