Gamepower Ranger kullanılır mı?

Alınmaz. Gamepower çöpüne 500 TL'mi vereceksin? Bütçeniz nedir? Bedavaya alacaksan kullanabilirsin. Onun dışında satın alacaksan alma.

Pardon ama "yiğidi öldür hakkını yeme". Ben yaklaşık 2 aydır kullanıyorum ve gayet iyi kulaklık. Tabi bende bedavaya aldım ama para da verirdim şahsen SteelSeries falan kullanmış biri olarak söylüyorum.

Ben kullanıyorum. 2.el kullanılmamış olarak 325tl'ye aldım. Sesinden de mikrofonundan da aşırı memnunum. 500 lira verilir mi? Rakiplerine bakmak gerek... Fikrimi sorarsan; verilir

Gamepower'ı neye göre kötülüyorsunuz anlamıyorum. Herkesin ağzında bir cloud 2 gidiyor.

Ben yeni zamanda aldım ve memnun kalmadım sattım.

-Cloud 2 98 db - Gamepower ranger 112 db
-Cloud 2 60 ohm - ranger 32 ohm
-Frekans aralığı cloud 15-25 - ranger 20-20 bunda cloud daha iyi çok bir fark yok.

Bu özelliklere göre cloud un ranger dan daha çok ses verme gibi bir durumu olamaz çünkü kulaklığın donanımı buna müsait değil. Belki bir tık daha kaliteli ses gelebilir (buda göreceli birşey) müzik dinlerken filan ama oyuncu kulaklığı oyunda adamın sesini duyamadıktan sonra ne işe yarar ?

Mikrofon olarakta rangerin mikrofonu daha iyidir.

Hiçbirşeyden anlamayan 15-20 yaşındaki ergenler sponsor karşılığı o kulakları kullanan kişilerden görüp alıyorlar ve rangera veyahut başka bilmediği kulakllıklara b*k atıyorlar.

Evet konforu fena değil. Gamepowerdan daha iyi. Ama ses kalitesi olarak tartışmam.

Cloud 2 ye 750-800 tl verip rangera 500 tl çok, çöp kulaklık diyorsunuz. :)

Araştırın ikisinide kullanın sonra yorum yapın.

Para durumunuz iyi ise corsair void elite alabilirsiniz. Gamepower rangerdan 1 tık daha iyi olduğunu düşünüyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı