Gamepower Ranger vs Rampage RM-F5 Fury-X vs Gamenote H2002D

@Rexie son olarak peki neden combatry ( e sporcu yüksek ihtimalle bilmezsiniz ) raner ı kullanıyor ?
Dostum CombatRy'i aktif olarak Valorant oynadığım için tanıyorum. Sponsor olduğu için olabilir mi? İsterse kaç binlik kulaklık alabilecek adam sence neden Gamepower kullanıyor, iyi olduğu için mi?

@uuyanplutonn sponsor evet ama kulaklığını kullanmak zorunda değil sadce sponsor ve ekranın alt tarafında amepower çıkabilir illada ekipman kulanması gerekirse farklı şeylerde kullanabilirdi
Tamam sen bu kafayla git Gamepower al, kafana işlemiyor söylediğim şeyler babanın malıymış gibi Gamepower savunuyorsun hala.

@uuyanplutonn ben game power ı savunmuyorum ama siz markanın ismi yüzünden kulaklııklarına kötü diyorsunuz sizizn dediğniz gamenote havit hiç duyulmamış bir marka ben ismine bakıp alcaksam en azından gamepower ya da rampage alır herhangi bir sorun olduğunda gönderir ya da iade isterim ama gamenote daha bilinmemiş bir marka

@uuyanplutonn ben game power ı savunmuyorum ama siz markanın ismi yüzünden kulaklııklarına kötü diyorsunuz sizizn dediğniz gamenote havit hiç duyulmamış bir marka ben ismine bakıp alcaksam en azından gamepower ya da rampage alır herhangi bir sorun olduğunda gönderir ya da iade isterim ama gamenote daha bilinmemiş bir marka
Marka ismi yüzünden mi kulaklıklara kötü diyoruz? Hocam onca mesajları boşuna mı attık biz hala marka "ismi" yüzünden kötülediğimizi düşünüyorsunuz? Bilinmemiş olması bir şey değiştirmez, ayrıca sandığınız kadar bilinmemiş bir marka değil Gamenote forumda kullanan kişi sayısı bile elle tutulabilir bir seviyede. Ne yapayım hocam alın Gamepower / Rampage 5-6 ay sonra kulaklık bozuldu diye falan konu açarsanız beni de etiketleyin de az güleyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı