Gamepower Saber alınır mı?

Bütçe
1000tl civarı
Senin dediklerin de Gamepower Saber'den farksız. Sorun çıkarır, kalitesiz ve berbat. Ayrıca, @yoshitsune'in de dediği gibi kronik tuş basmama sorunu var Ogre'nin.

Bilmeden yorum yapmayınız lütfen. 1 yıldır kullanıyorum ogre RGB Blue Switch. Sorunsuz. Mükemmel. Göz ve kulak dolma yorumlar ile yanlış bilgi vermeyelim.

Bilmeden yorum yapmayınız lütfen. 1 yıldır kullanıyorum ogre RGB Blue Switch. Sorunsuz. Mükemmel. Göz ve kulak dolma yorumlar ile yanlış bilgi vermeyelim.

Arkadaşım sen 1 yıldır kullanıyorsun diye herkes 1 yıl kullanacak değil.

Ayrıca:

Bunun neresi yanlış bilgi acaba! O klavyede bir sürü şikayet var sen sorun yaşamıyorsun diye herkes alacak değil, o klavyenin sorunlu olduğu kanıtlandı artık. Asıl yanlış bilgiyi sen veriyorsun. @yoshitsune'in attığı şikayetvar linkini incele dediğimi anlarsın.

O da kötü. Alınmaz.

Son attığım klavye güzel ama Gamepower alınmayacaksa bile RMK-GX9 alınabilir.

Böyle bir şey mi varmış?
Çok satılan üründe sorun çıkma olasılığı da artar.

Neden ? Oyun performansımı kötü ?

Neden , Oyun performansımı kötü ?

Anladım almayacağım saber
Oyun performansının kötülüğünden değil kalitesizliğinden. Ek olarak attığım klavyede optik switch bulunduğundan ötürü performansı daha iyi olacaktır.

Son attığım klavye güzel ama gamepower alınmayacaksa bile rmk-gx9 alınabilir.
Attığım BlitzWolf' a göre ne avantajı var?

Çok satılan üründe sorun çıkma olasılığı da artar.
Milli anakartımız B450M S2H'ta pek problem yaşayanı görmedim.

Oyun performansının kötülüğünden değil kalitesizliğinden. Ek olarak attığım klavyede optik Switch bulunduğundan ötürü performansı daha iyi olacaktır.

Attığım Blitzwolf'a göre ne avantajı var?

Milli anakartımız B450M S2H'ta pek problem yaşayanı görmedim.

Blitzwolf'a kötü diyen olmadı.

En uygun çözüm MZ60 alabilirsin, sarı sitede çok az kullanılmış veya sıfırları 500-700 arası mevcut. Blitzwolf'un bu klavyeside oldukça iyi, iki klavyede Gateron Switch kullanıyor zaten.
Rampage, Gamepower tarzı markalar sözde üst seviye ekipmanlarında bile giriş seviyesi bileşenler kullanıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı