Gamepower saber alınır mı?

rorlalcest

Hectopat
Gamepower Saber almayı düşünüyorum herkes kalitesiz ve alınmaz diyor eğer cidden öyleyse.
400-500TL arası klavye önerir misiniz. (Red Switch olmasına özen gösteriyorum)

(Bütçeyi 100 daha arttır vb. cümleler kullanacak olan kişiler tavsiye bile vermesin)

Dipnot : Cooler Master CK350 , HyperX Alloy Core bu ikisinden birini almayı düşünüyorum ve sanırım Cooler Master alıcam
Ve Trust GXT890 Red Switch Var..

Son düzenleme:
GXT890 hakkında iyi yorumlar okudum. Fakat Trust markasıyla geçmişim iyi değil, düzeldi diyorlar o konuda bir şey diyemem. Kişisel önerim HyperX Alloy Core veya CK350 almanız yönündedir. Gamepower falan bulaşmayın hiç.

Hocam 400-500 lira bütçeyle çok daha iyilerini alabilirsiniz. HyperX'e yönelebilirsiniz mesela. Alloy FPS Pro red switch kullanıyorum fazlasıyla memnunum.

GXT890 hakkında iyi yorumlar okudum. Fakat Trust markasıyla geçmişim iyi değil, düzeldi diyorlar o konuda bir şey diyemem. Kişisel önerim HyperX Alloy Core veya CK350 almanız yönündedir. Gamepower falan bulaşmayın hiç.
Peki CK350 mi Alloy Core mi ? (Su geçirmezliği felan var ama membran ya)
Cherry MX Red kullanıyor olan MSI GK60 almak daha mantıklı.
1-2 Aya alıcam şuan değil yani :/

Cherry MX Red kullanıyor olan MSI GK60 almak daha mantıklı.
700TL olucak :/
CK350 mekanik. Red switch bulabilirseniz iyi olur.
Membran olmasının bir etkisi var mı sence ?
Sesi kulağa güzel geliyor ama Cooler Master red Switch almak daha mantıklı geliyor

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı