Çözüldü Gamepower SABER çift tıklama sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Yiğit KAMURAY

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul / Maltepe / İdealtepe Mahallesi
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
https://yehetto.shrib.com/#Sistemim

GPU: Palit GameRock RTX 3080 10 GB
CPU: Intel Core i7-12700K
RAM: G.Skill Trident Z Royal Silver 4x16 GB (64 GB) 4000 MHz CL18
MoBo: MSI Z690 Tomahawk WiFi

SSD #1: PNY CS3030 500 GB
SSD #2: WD Blue 500 GB
SSD #3: SanDisk Ultra 4 TB
SSD #4: SanDisk Ultra 2 TB
HDD #1: WD Black 6 TB 7200 RPM CMR (FZBX)
HDD #2: WD Blue 2 TB 5400 RPM CMR (EZRZ)
HDD #3: WD Blue 1 TB 7200 RPM CMR (EZEX)
HDD #4: WD unlabelled 10 TB
Merhabalar, iyi sosyaller!

Sistemime Z490 ve i5-10400F aldıktan sonra bu sorunu yaşamaya başladım bazı tuşlar 2-3 defa basıştan sonra anlıyor bazen üç tane falan basıyor. Sebebinin anlamadım BIOS'ta bile böyleydi format atınca geçmedi. Sorun i5-10400F ve MSI MAG Z490 Tomahawk aldıktan sonra başladı.

Çözüm
Bende de Gamepower mirana Red var. Ucuz diye almıştım diğerlerine nazaran en sorunsuz model buydu. Yay sesi sorunu var.
Bende de hiç sorun yoktu aslında ama 2 hafta hiç bakmadım kasadaki işlemciyle anakartıp satıp yenisini alana kadar. :D
Toz kaçmış herhalde temizleyince sorun çok çok azaldı her cümlede 3-4 kere olan olay şimdiyse 3-4 cümlede bir oluyor can sıkıyor elbet ama yapacak bir şey yok. :D
Eski Logitech'i bağladım bazen onla bazen bunla yazıyorum.
Edit: Tozlarını alınca sorun çok çok daha az olmaya başladı 3 hafta kullanılmayınca deli gibi toz tutmuş içi.
Yeni bir Gamepower vakası sende hoş geldin.😀
Bütçeme bu sığıyordu o ara. :D
Bundan önce Logitech G105 kullanıyordum alalı neredeyse 7 yıl falan olmuştu artık sıkılmıştım. Mekaniğe çok özenmiştim 300TL bütçem vardı hiç güzel bir mekanik yoktu mecbur onu aldım. :D
Kaliteli bir membrake alsaymışım keşke.

Bütçeme bu sığıyordu o ara. :D.
bundan önce Logitech G105 kullanıyordum alalı neredeyse 7 yıl falan olmuştu artık sıkılmıştım. Mekaniğe çok özenmiştim 300TL bütçem vardı hiç güzel bir mekanik yoktu mecbur onu aldım. :D.
kaliteli bir membrake alsaymışım keşke.

Bende de Gamepower mirana Red var. Ucuz diye almıştım diğerlerine nazaran en sorunsuz model buydu. Yay sesi sorunu var.

Bende de hiç sorun yoktu aslında ama 2 hafta hiç bakmadım kasadaki işlemciyle anakartıp satıp yenisini alana kadar. :D
Toz kaçmış herhalde temizleyince sorun çok çok azaldı her cümlede 3-4 kere olan olay şimdiyse 3-4 cümlede bir oluyor can sıkıyor elbet ama yapacak bir şey yok. :D
Eski Logitech'i bağladım bazen onla bazen bunla yazıyorum.
Edit: Tozlarını alınca sorun çok çok daha az olmaya başladı 3 hafta kullanılmayınca deli gibi toz tutmuş içi.

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı