Gamepower Saber vs Gamepower Ogre

Tamam klavyeyi Gamepower almam ama Gamepower kizaru kullanan kişilerle konuştum kötü bir şey olmadığı söyleniyor klavye sorunum var sadece ve numpad olursa iyi olur.
Klavye olarak o zaman üstteki HP'yi öneririm.

Fiyatına göre gerçekten iyi klavye duydum bayağı bu klavyeyi.
Evet, çok iyi bir model bütçesinde. Fnatic başarılı bir marka zaten.

Yarına klavye alacağım Gamepower Ogre RGB kronik sorunu oluyor diyolsr ama bazıları yok diyor onun yerine Gamepower Saber alabilirim ama Gamepower'de kronik sıkıntı varsa Game booster Gamepower Saber'in aynısını ucuza yapmış onu alabilirim hem kulaklığa da para kalır kulaklığı Gamepower kizaru alacağım yardımcı olursanız sevinirim.

HP Omen encoder o bütçede alınabilecek tek klavye eğer büyük bir bütçe artışın olur 400-500 civarı XPG sumonner bakabilirsin.

Tamam klavyeyi Gamepower almam ama Gamepower kizaru kullanan kişilerle konuştum kötü bir şey olmadığı söyleniyor klavye sorunum var sadece ve numpad olursa iyi olur.

Klavye olarak HP al, ayrıca Gamepower'in her ürünü kötü arkadaşım, kiminle konuştuysan seni iyi kazıklamış. O ürünün sana sapasağlam ulaştığına dua et. Kulaklık istiyorsan 800 TL'ye dahi kaliteli bir şey öneririz.

Ne istiyorsan al, belli ki seni vazgeçiremeyeceğiz. Arkadaş ne güzel HP'nin bir güzel modelini önermiş şurada. Benim de önerim bu olacaktı.

Fnatic ilk defa duydum bilmiyorum. Munpad olursa iyi olur

Hocam Gamepower'in klavyesini de kulaklığınıda mousesini de kullandım deneyimledim ve gerçekten hepsi çöp özellikle klavyesi 2-3 ay sonra bazı tuşları basmamaya başladı tavsiyem bütçeniz fazlaysa Apex Pro TKL alabilirsiniz bende 2-3 gün önce aldım bayağı iyi klavye 1000 TL gidip Gamepower alıp senede bir klavye değişmektense böylesi iyi.

O fiyata nasıl çıkayım: /

Klavye olarak HP al, ayrıca Gamepower'in her ürünü kötü arkadaşım, kiminle konuştuysan seni iyi kazıklamış. O ürünün sana sapasağlam ulaştığına dua et. Kulaklık istiyorsan 800 TL'ye dahi kaliteli bir şey öneririz.

800'e 1000'e de bildiğiniz kulaklıklar varsa tabii ki oda olur.

Fnatic ilk defa duydum bilmiyorum.

O fiyata nasıl çıkayım: /

Görmemiştim hocam bütçenizi fnatic emin olun ki o almayı düşündüğünüz klavyeden kat ve kat daha iyidir ama illaki numpad olacak diyorsanız 200-300 daha koyup HP'nin klavyesini alabilirsiniz.

2'side çöp, bütçe nedir?

Gamepower markası direkt kronik sorunlu bir marka, sırf ürünleri değil. Belirttiğiniz ürünlerden birini alırsanız paranızı çöpe atmış olursunuz, onun yerine daha iyi ürünler var bkz;

Hocam Gamepower'ı bu kadar fazla kötülüyorsunuz fakat hiç kullandınızmı ben kulaklığını 4 senedir kullanıyorum yeni bozuldu bozulmasının sebebi de sanırım benim yani üründe bir hata yok ayrıca bir arkadaşımın klavyeside mouse'uda Gamepower ve bayağıdır kullanıyor bir sorunu yok bu forumdaki herkes neden Gamepower'a düşman anlam veremiyorum.

Hocam Gamepower'ı bu kadar fazla kötülüyorsunuz fakat hiç kullandınızmı ben kulaklığını 4 senedir kullanıyorum yeni bozuldu bozulmasının sebebi de sanırım benim yani üründe bir hata yok ayrıca bir arkadaşımın klavyeside mouse'uda Gamepower ve bayağıdır kullanıyor bir sorunu yok bu forumdaki herkes neden Gamepower'a düşman anlam veremiyorum.
Nedeni çok fazla şikayet ve sorun olması ve fason üretim olmaları.

Yeni konular

Geri
Yukarı