Gamepower sendo sensörü bozuldu

JacobF

Hectopat
Daha fazla  
Oyun oynarken sebepsiz yere bir anda sensör bozuldu, anlamadım niye düşürmedim su dökmedim, yazılımına girdim senr error diye bir şey veriyor. RGB'leri, diğer tüm tuşları çalışıyor. 20 günlük fareydi. Fikri olan var mı?

Ben de Sendo aldım bu gün geçti elime. Nasıl oldu olay bi anda mı gitti mouse?
Bir anda mouseun sensörü tamamen gidiyor. Birkaç markada olan (casper, gamepower, james donkey vb.) ve binlerce kişiyi mağdur eden bir problem bu. Mouseun bütün yuşları çalışırken bir anda sensörü ve dpi tuşu gidiyor. Casper excalibur ex800 mouse kullanıyodum daha önce 2 kere karşılaştım bu problemle ikisinde de teknik servise verdim üretici hatalı diyip yenisiyle değiştirdiler ama nafile, bugün yine bozuldu mouse pc den kaynaklı değil hiçbiryerde çalışmıyor. Umarım bunu söylemek için çok geç değildir ama sana tavsiyem hala bozulmadıysa geri iade et git corsair razer veya rampage al hem o fiyata zaten bu markalarda daha iyi mouselar var sadece bozulur korkusuyla geri iade etmiş olmuyorsun yani.

Garanti işi daha komik, faturayı göndereceğiz dediler. İade kodu göndereceğiz onu verip yollayacaksınız dediler 3 ay oldu öyle bir şey yok. Mümkünse almayın Trendyol'dan hiçbir şey. Bu kadar ilgisizlik olamaz. Adamlarla 5-6 kere görüştük hepsi "aciliyeti belirteceğiz" deyip kapattı.
Ben de sendo aldım bu gün geçti elime. Nasıl oldu olay bir anda mı gitti mouse?

Kardeşim bu olaydan önce de bazen cursor bir anda ekranın köşesine doğru ışınlanıyordu. Eğer sende de arada böyle oluyorsa hiç düşünme direk iade et. Zamanı geçti mi? Ama etmiyorsa da iade et bence. Çünkü elinde kalabilir.

Geri
Yukarı