GamePower Sendo'da makro nasıl yapılır?

Speed Auto Clicker indirebilirsin. İnternette yapılış videoları var.
Örnek:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Speed Auto Clicker indirebilirsin. İnternette yapılış videoları var.
Örnek:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Aptalca bir soru olacak maalesef forumda açılan konulardan dolayı benim de aklıma girdi bu konu, CS:GO'da ban yer miyim? 😂😂😂

Aptalca bir soru olacak maalesef forumda açılan konulardan dolayı benim de aklıma girdi bu konu, CS:GO'da ban yer miyim? 😂😂😂
Tam bir fikrim yok fakat makroyu 3. parti uygulamalarla yaparsanız ve VAC tespit ederse VAC yersiniz. Eğer farenin kendi makrosundan yaparsanız VAC yemezsiniz. CS:GO'da makro pek işe yaramıyor, yapmanı tavsiye etmem.
Galiba bu videoda gösterdiği program her Gamepower faresinde oluyor:

Hayır aslında CS:GO'da makroya ihtiyacım yok benim, iyi oynuyorum hani haksız yere ban yedim diyenler oluyor ya ondan dolayı dedim, gerçi enjekte edilmezse bir sorun olmaz ama, neyse. :)
Attığım program galiba VAC yedirmez. Çünkü sadece tıklamaya etki ediyor yani her yerde tıklıyor. Bence şans işi. 🙂

Geri
Yukarı