Gamepower Suki vs Game Booster Storm

Bütçe
1000-2000

lWhyMachineS

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, bu iki klaveyi almayı düşünüyorum aralarında git gel yapıp duruyorum sizce bu iki klavyeden hangisi ve neden? Önerebileceğiniz bu fiyat bandındaki klavyelere de açığım.

Eğer yurt dışından alıcaksan 1000-2000 tlye gayet güzel klavyler var.
Ben sesine ya da farklı bir durumuna pek takılmıyorum, keza benim için yaydığı ışık, modları ve kalitesi önemli yani ben RGB manyağıyım öyle diyebilirim ona göre uygun tarzda klavye varsa neden olmasın.

Ben sesine ya da farklı bir durumuna pek takılmıyorum, keza benim için yaydığı ışık, modları ve kalitesi önemli yani ben RGB manyağıyım öyle diyebilirim ona göre uygun tarzda klavye varsa neden olmasın.
Söylediğin iki klavyeninde kalitesi kötü denecek seviyede ben sana birkaç marka söyleyeyim sen modellerine bak. Ajazz, Akko, Epomaker, Skyloong

fiyat bantlarinda benim dediklerime uygun klavyeler mevcutsa link yollar misiniz hocam
2000 i biraz aşabilir ama memnun kalırsınız.
Ajazz AK680 Kablolu Red Switch Mekanik Klavye-Rainbow Aydınlatma Hot-Swap Fiyatı, Yorumları - Trendyol (kendimde kullanıyorum 700 tlye aliexpressten almıştım herşey dahil indirim beklerseniz alınır pişman olmazsınız ama rgbsi yok f/p olarak bakmak lazım.)
Amazon.com.tr (bu klavye almanca layout kullanıyor ama bakmadan yazabiliyorsanız pek yabancılık çekmezsiniz )
bu klavylerin bazılarında rgb yok f/p olarak önerdiklerim bunlar kendim rgb aramadığım için bakmamıştım.

Geri
Yukarı