Gamepower ürünleri alınır mı?

Bütçe
300-500
Gamepower ürünleri alınır mı?

Ben 1 buçuk yıldır saber Blue Switch kullanıyorum ışıkları güzel yazılımınıda beğeniyorum ama 2 sıkıntısı var. 1 yay sesi duyuluyor kulaklık takmıyorsan 2 ara sıra W basmıyordu çıkarıp iyice üflemek gerekiyordu düzelmesi için. Bunları bilerek tercihinizi yapın ama her modelde bu sorunlar olacak diyr bir şey yok.

Sen Turbox'un kötü bir marka olduğunun farkındasın, bunu bilerek almışsın. Gamepower alan adam büyük ihtimalle ucuz olduğu için alıyor, memnun kalırsa diğer insanlara öneriyor.

Turbox'u alırken teknolojiyle alakam yoktu ve kötü bir marka olduğunu bilmiyordum. Bende Gamepower klavye aldım. Ve üründen şu ana kadar memnunum fakat az sıkıntı yaşatmadı bana. Sürekli tuş basma sorunları çıkartıyor. Ama memnun kaldığım için önermem doğru olur mu? Sıkıntı yaşama ihtimalinin tavan yaptığı bu ürünleri yaygınlaştırmanın doğru olduğunu düşünmüyorum. Tabii önermek isteyen önerebilir fakat doğru olur mu tartışılır? Neyse uzatmak istemiyorum. Yıllardır aynı konular tartışılıyor ve bir sonuç çıkmıyor. Bu da aynen öyle olacak. Hayırlı geceler. :kalp:

Ben birkaç gün önce Gamepower Warlock numpadli halini kullanıyordum.
Zaten klavye yaşayan ölü gibiydi milyar tane yerinden işlem yapmıştım.
Elinde sonunda anakartın alt kısmından başlayarak bozulmaya başladı bende yeni klavye satın aldım.
Klavye 4 sene dayandı.

Aldığım her Gamepower ürününden mutluyum. Hiçbir sıkıntı çıkarmadılar.

GP 650 PSU (HD 2900XT gibi bir ekran kartı ile bile kullandım) ve Warlock Blue Switch Klavye'sini yanılmıyorsam 2018'den bu yana kullanıyorum ve en ufak sorun yaşamadım. Ancak benden gören kuzenim Warlock redswitch aldı ve tuşlarda bol miktarda basmama sorunu yaşadı.
Turbox, Rampage, Everest gibi markalardan bütçeniz yok ise çok daha iyi bir tercih. Şöyle çöp böyle kötü diyorlar, bizde biliyoruz gidip kaliteli ürün almayı ancak bütçe meselesi.

GP 650 PSU (HD 2900XT gibi bir ekran kartı ile bile kullandım) ve Warlock Blue Switch Klavye'sini yanılmıyorsam 2018'den bu yana kullanıyorum ve en ufak sorun yaşamadım. Ancak benden gören kuzenim Warlock redswitch aldı ve tuşlarda bol miktarda basmama sorunu yaşadı.
Turbox, Rampage, Everest gibi markalardan bütçeniz yok ise çok daha iyi bir tercih. Şöyle çöp böyle kötü diyorlar, bizde biliyoruz gidip kaliteli ürün almayı ancak bütçe meselesi.

Bilgisayar konusunda haklısınız fakat ekipman konusunda gerçekten aynı fiyatta olup daha iyi F/P olan ürünler var.

Ben 1 buçuk yıldır saber Blue Switch kullanıyorum ışıkları güzel yazılımınıda beğeniyorum ama 2 sıkıntısı var. 1 yay sesi duyuluyor kulaklık takmıyorsan 2 ara sıra W basmıyordu çıkarıp iyice üflemek gerekiyordu düzelmesi için. Bunları bilerek tercihinizi yapın ama her modelde bu sorunlar olacak diyr bir şey yok.
İstersen 2.000 TL klavye al o tuş basmama sorunu bütün klavyelerde var toz kaçtığı için kontak sprey ile halledersiniz.

Bilgisayar konusunda haklısınız fakat ekipman konusunda gerçekten aynı fiyatta olup daha iyi F/P olan ürünler var.

Rampage'in resimdeki kasası (PSU'lu) ile arkadaşıma sistem topladım. Kasayı kendi aldı geldi tavsiye etmememe rağmen. PSU 'sunun sadece kablo kalitesi bile Gamepower'dan bariz daha yerleydeydi. Bu tarz bir yerlerde fason ürün ürettiren markalarda bence model odaklı değerlendirme daha doğru.

Dosya Ekleri

• IMG_20210410_160906_N.jpg
    IMG_20210410_160906_N.jpg
    119,7 KB · Görüntüleme: 22

Geri
Yukarı