Gamepower Ürünleri Alınır mı?

Hiç Gamepower ürünü kullanmadım fakat herkes kalitesiz diyor, mesela nesi kalitesiz bunu da belirtirseniz daha iyi olur. Amacım markayı övmek değil sadece neden herkes kalitesiz diyor bunu merak ediyorum. Sonuçta yere atıp üstüne basmıyoruz. Nesi kalitesiz olabilir ki? Aydınlatırsanız sevinirim.

Dostum şuan bende aynı durumdayım ,şuan 500 tl civarı oyuncu kulaklığı arayışı içerisindeyim ve öneri almak için konu açmıştım ve bende gamepower düşündüğümü belirtmiştim ,sonrada biçok insan sebep vermeden bu markayı kötüledi ve onun yerine garip markalardan çok kalitesiz gözüken kulaklıklar önerdiler ,bende napıcağımı şaşırdım , forumda başkalarının konularında araştırırken senin yorumunu gördüm ve 2018 yorumu olduğunu görünce yazmak istedim , şuan bu yazdığın yorumla aynı fikirdeyken ,5 yıllık deneyiminin sonucunda ne karar kıldığını öğrenmek isterim ...

Gamepower Warlock Compact klavye almıştım. Fiyatı o zamanlar 160 TL gibi bir şeydi. Diğer bilindik marka mekanik klavyeler 400-500 civarındaydı. Yaklaşık 2 sene kullandım ve w tuşu bozulmuştu, sanırım çok basmaktan. 2 sene boyunca o paraya idare etmesi açıkçası beni çok mutlu etmişti, başka bir sorun yaşamadım kullandığım süre boyunca. @BARIŞ_09

Yeni konular

Geri
Yukarı