Gamepower Ursa inceleme

Makaleler
49
Herkese iyi forumlar. Yaklaşık bir haftadır Sosyal'de aktif değildim, tekrar dönmeme özel sizlere güzel bir inceleme yazısı sunmaya çalışacağım.

Ben de birçoğunuz gibi Gamepower ürünlerine çok yaklaşma taraftarı değilim, ama ursa adlı fare gerçekten dikkatimi çekti. Farede kullanılan parçalar ismini çok sık duyduğumuz, kaliteli markalardı. Ufak bir piyasa araştırması yapınca 130-140TL bütçeye mu fareden daha iyisini alamayacağımı da anlayınca satın almaya karar verdim. Faremizde Pixart'ın PNW3325 isimli bence gayet kaliteli olan bir sensörü kullanılıyor. Switch olarak da Omron markası kullanılmış.

Kargo süreci
Kargo süreci yaklaşık 3 gün sürdü. Paketleme dışında kargolamadan memnun kaldım.

Tasarım, ergonomi ve aydınlatma
Faremizin üst kısmında tamamen mat siyah bir yüzey bulunuyor. Bu yüzeyin mat olması hem kaliteli bir hissiyat sağlıyor hem de elinizi hiç terletmiyor. Fare fotoğraflarda gördüğüme göre biraz küçüktü. Benim elim gerçekten kürek gibi, ama fareyi pençe şeklinde tutmaya alışkın olduğum için farenin küçük olması bana hiçbir sıkıntı çıkartmadı. Eğer eliniz büyükse ve elinize farenin tamamını kaplıyorsa başka bir fareye yönelmenizi tavsiye ederim. Hepimiz bir oyuncu ekipmanı satın aldığımızda az da olsa bir RGB aydınlatması isteriz. Bu farede RGB aydınlatma farenin aşağı çerçevesini kaplıyor. Bu benim çok hoşuma gitti, hem abartı bir RGB aydınlatma yok, hem de sade ve hoş görünüyor. RGB aydınlatma gayet iyi bir parlaklığa ve 16.8 milyonluk bir renk paketine sahip. Toplumda 11 farklı RGB modu var.

Oyun performansı
Kötü bir bilgisayarım olduğu için fareyi sadece CS:GO ve LoL'de deneyimleyebildim. CS:GO'da gerçekten 10.000 DPI'lık sensör kalitesini hissedebiliyorsunuz. Çok hızlı dönüşler yapsanız bile en ufak bir takılma olmuyor. LoL'de bana göre sensör değil de Switch'ler daha önemli. Faredeki Switch'ler de oldukça iyi olduğu için hiçbir gecikme vs. olmadan LoL oynayabiliyorsunuz. Farenin Switch'lerinin biraz sesli olduğunu belirteyim.

Elimden geldiğince fareyi size anlatmaya çalıştım. Aklınıza takılan bir soru olursa sorabilirsiniz. Okuduğunuz için teşekkür ederim.

10000 DPI'in sensör kalitesiyle ne alakası var anlayamadım. Polling Rate vb. ölçütler sensörün kalitesini belirlemiyor mu? Elimdeki 8000 DPI'lık G203'ün sensörü çok daha iyi. Hayırlı olsun ürün bu arada.

Belki insanların işine yarar diye o kadar uğraş ve inceleme yazısı yaz, sonuç Gamepower alınmaz. Aynen hocam.

Alınmaz tabikede güzel kardeşim. Çin'de merdiven altından alıp basıyorlar markayı alsana mouse klavye. PSU'ları hiç söylemek istemiyorum. C4 niyetine kullanabilir? Almışın zaten güle güle kullan.

Alınmaz tabikede güzel kardeşim. Çin'de merdiven altından alıp basıyorlar markayı alsana mouse klavye. PSU'ları hiç söylemek istemiyorum. C4 niyetine kullanabilir? Almışın zaten güle güle kullan.
Ben PSU hakkında bir şey söylemedim zaten. İnsanlar saçma sapan markaların PSU'larını almasın diye uğraşıyorum zaten forumda. Yazıyı okusaydınız görürdünüz zaten.
Ben de birçoğunuz gibi Gamepower ürünlerine çok yaklaşma taraftarı değilim, ama ursa adlı fare gerçekten dikkatimi çekti. Farede kullanılan parçalar ismini çok sık duyduğumuz, kaliteli markalardı.

Ben PSU hakkında bir şey söylemedim zaten. İnsanlar saçma sapan markaların PSU'larını almasın diye uğraşıyorum zaten forumda. Yazıyı okusaydınız görürdünüz zaten.

Yinede düzgün garanti sunmuyor. Bir tane monitöründe sanırsam Samsung panel kullanıyordu. Ama garanti güveni vermediği için yine de alınmaz.

Orada amacım sensörün 10.000 DPI olduğunu belirtmekti sadece. Pixart gayet iyi bir marka, kendim memnun kaldığım için bana göre sensör kaliteli.
Yinede düzgün garanti sunmuyor. Bir tane monitöründe sanırsam Samsung panel kullanıyordu. Ama garanti güveni vermediği için yine de alınmaz.
Ben söyleyeceğimi söyledim. PSU ve monitör gibi önemli parçalarda bilindik markalara yönelmek gerek tabii ki.

Orada amacım sensörün 10.000 DPI olduğunu belirtmekti sadece. Pixart gayet iyi bir marka, kendim memnun kaldığım için bana göre sensör kaliteli.
Pixart iyi sensör ancak Ursa bütçesinde 3366'ya çok yakın olan G102 satılırken çok mantıklı değil gibi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…