Gamepower Ursa inceleme

Hocam 1 2 ay sonra o siyah yerlerin hepsi soyulmaya başlayacak GP phonix te de var ursada da Gamepower'in hiçbir şeyi alınmaz.

Hocam 1 2 ay sonra o siyah yerlerin hepsi soyulmaya başlayacak GP phonix te de var ursada da Gamepower'in hiçbir şeyi alınmaz.
O sorun sadece Phoenix'de var. Bane var şu an bende. Yaklaşık 2-3 yıllık ve üstü yeni yeni soyulmaya başladı. Ursa kullanan tanıdığım da yaklaşık 1 yıldır kullanıyor ve onun da üstü daha soyulmaya bile başlamadı. Demek ki alınırmış, bilme den yorum yapmamak gerekiyormuş.

Hocam arkadaşımda var ursa onunda soyuluyor heberin olsun bilip bilmeden hiçbir markayı kötülemeyiz.

Hocam arkadaşımda var ursa onunda soyuluyor heberin olsun bilip bilmeden hiçbir markayı kötülemeyiz.
Hor kullanma sonucu tüm mouseler de olabilecek bir şey. Dediğim gibi şu an Bane var bende ve 2-3 yıldır kullanıyorum, hatta 3 yılı da geçiyor. 3.5 yıl falan oluyor. Üstü yeni yeni soyulmaya başladı. Ursa kullanan yakın arkadaşım da yaklaşık 1 yıldır kullanıyor, üstünde soyulma falan da olmadı. Phoenix için aynı şeyi söyleyemem. Üstü çok soyuluyor onun. "Gamepower'ın hiçbir şeyi alınmaz." bu cümlenin yanlış olduğunu anlatmaya çalışıyorum.

Bu fare simetrik mi yoksa tek tarafa kavisli mi? Benim Razer Lancehead sürüklerken bırakma sorunu veriyor ve yaptırmayı planlıyorum. Çin'den switch'lerin gelmesi, yaptırma derken yedek ve arada kullanabileceğim elime uygun bir fare fena olmazdı. İncelemen ve dış görünüşü hoşuma gitti çünkü.

Google'dan baktığım bir fotoğrafta tam simetrik görünmüyor. Doğru mu bilemedim. Fantech Zeus diye bir mouse baktım çok benzeyen ama stoklarda yoktu.

Fotoğrafta göründüğü gibi sadece makro tuşlarının olduğu kısımda içeriye doğru bir kaç mm'lik bir kavis var. Onun dışında tamamen simetrik.

Belki insanların işine yarar diye o kadar uğraş ve inceleme yazısı yaz, sonuç gamepower alınmaz. Aynen hocam.
Önyargıları yok etmek, atom çekirdeğini parçalamaktan daha zordur. - Albert Einstein

Edit: Üzülmenize gerek yok ben insanların Gamepower hakkındaki düşünceleri için yazdım.
@hadwiger

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…