Gamepower Ursa mouse alınır mı?

Daha fazla  
Klavye ve mouse değiştirmeyi düşünüyorum. 269TL ye bu mouseyi buldum sizce iyi midir?

IMG_20230303_105306.jpg

Bence cok iyi o fiyata, ama daha güvenilir bir marka bulabilirseniz o fiyatlara arasında daha iyi olur bence.

Arkadaşlar SteelSeries Rival 3 nasıl? Biraz pahalanmış ama.

Bir de klavye alacağım arkadaşım bu klavyeyi önerdi nasıl sizce?
Performax Xetra Mekanik Rgb Gaming Oyuncu Klavyesi Mavi Switch Makrolu https://www.amazon.com.tr/dp/B08YQTZV18?ref_=cm_sw_r_apann_dp_9DQB2Q9AXK35XWNZ01HB
Klavye çinden alınıp üstüne etiket basılmış gibi hissettirdi. Önermiyorum. Ucuza kaçtıktan sonra ürün bozulunca muhattap olacağın birisi hem yok hem de paran kaybolmuş olacak. Tavsiyem paranı toplayarak daha kaliteli almandır. Gerekirse membran al. Ama gamepower gibi markalara bulaşma ben zamanında yaptım pişman oldum fazlasıyla. Şuan asus msi steelseries bu üçlü ile sıkıntı yaşamadım. Msi klavyemde switchte sıkıntı vardı ürün değişimi yaptılar. Sen düşün.

Klavye çinden alınıp üstüne etiket basılmış gibi hissettirdi. Önermiyorum. Ucuza kaçtıktan sonra ürün bozulunca muhattap olacağın birisi hem yok hem de paran kaybolmuş olacak. Tavsiyem paranı toplayarak daha kaliteli almandır. Gerekirse membran al. Ama gamepower gibi markalara bulaşma ben zamanında yaptım pişman oldum fazlasıyla. Şuan asus msi steelseries bu üçlü ile sıkıntı yaşamadım. Msi klavyemde switchte sıkıntı vardı ürün değişimi yaptılar. Sen düşün.
Haklısınız hocam. Sizin önerileriniz neler? Bütçe sıkıntım yok kaliteli, kullanışlı ve uzun ömürlü olsun yeter benim için.

Haklısınız hocam. Sizin önerileriniz neler? Bütçe sıkıntım yok kaliteli, kullanışlı ve uzun ömürlü olsun yeter benim için.
Hocam mouse ucuz olsun pahalı olsun ama yeterki elinize düzgün oturan güvenilir marka olsa yeter. Rival 3 isterseniz alabilirsiniz gayet hoş mousetur. Klavye bazında ne istediğinize bağlı tavsiye vermem ve bütçeye.

Geri
Yukarı