Gamepower Ursa vs Logitech 203

Bütçe
160 - 200 TL

Charaa

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Sakarya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar farem bozuldu. Yeni bir fare alacağım. İnternet de araştırdım. Bütçeme göre en iyisi sanırım Gamepower Ursa ve Logitech G203. (G203 160 TL, Ursa ise 145 TL) Sizce hangisini almalıyım? Gamepower Ursa'yı deneyimledim internet kafe de ve elime çok iyi uyuyordu. Fakat daha G203'ü denemedim. Elim biraz büyük ama Gamepower tutuş şeklime göre elime tam oturuyordu, G203'de rahat olur mu? Bu arada bütçem 160 TL civarı dilerseniz başka fare önerebilirsiniz tabii ki.

Merhabalar. Yaklaşık 3-4 ay önce ben de G203 ve Ursa arasında kalmıştım. G203 elime tam uygun olmadığı için aptallık edip Ursa aldım, almaz olaydım. Logitech ile GamePower asla yarışamaz, hiç düşünmeden G203 alın.

Teşekkürler.
G203 al geç şu anda kullanıyorum, gayet iyi.
Ama elin çok büyükse önermem.
Yani daha lise 1. sınıfım. Belki daha büyür :D. Birden baya büyüdü 1,2 sene önce. Ama çok da büyük değil. Dediğim gibi tutuş şekli de önemli. URSA elime tam oturuyordu. İkisini de denedin mi? Boyutları arasında nasıl bir fark var?

Teşekkürler.

Yani daha lise 1. sınıfım. Belki daha büyür :D. Birden baya büyüdü 1,2 sene önce. Ama çok da büyük değil. Dediğim gibi tutuş şekli de önemli. URSA elime tam oturuyordu. İkisini de denedin mi? Boyutları arasında nasıl bir fark var?
Ben de 9. sınıfım, elim oldukça büyük. G203 elime biraz küçük gelmişti ama alışılamayacak kadar küçük değil.

Teşekkürler.

G203'ün ergonomisi biraz sıkıntı, ben solak olduğum için tercih ettim.
Sağlak olsaydım sanırım bu bütçe de Corsair KATAR'ı seçerdim. :D
CM110'da olabilir.

Ama şunu söyleyeyim aralarındaki en iyi sensör G203 Lightsync'a ait.

Yeni konular

Geri
Yukarı