Gamepower voldon alınır mı?

batesol55

Kilopat
Daha fazla  
Fiyat performans oyun kulaklığı lazım ve benim aklımda da Gamepower voldon var. Sizce alınır mı? Kullanan var mı? Bir de USB girişli değil mi? Kasadaki jack girişleri bozuk o yüzden USB girişli lazım.

Yeğene incehesap gaming gecesinden almıştık.Oyun performansı nasıldır bilmiyorum ama film/müzikte çok iyiydi sesi

Yorumları da fena değildi aslında ama önerilere açığım. Maksimum 750-800 civarı bütçem var, 50-100 tl oynayabilir.
Buna bir göz at.

Bu modelini bilemem ama, kizaru, Medusa gibi modelleri zamanında kullandım ve hepsinde dip ses sorunu yaşadım, genel olarak kulağımda çınlama hastalığı olduğu için hiç fark etmiyordum alışmıştım ama, bu modelde de aynı sıkıntı çıkarsa sizi rahatsız edebilir.

Bu modelini bilemem ama, kizaru, Medusa gibi modelleri zamanında kullandım ve hepsinde dip ses sorunu yaşadım, genel olarak kulağımda çınlama hastalığı olduğu için hiç fark etmiyordum alışmıştım ama, bu modelde de aynı sıkıntı çıkarsa sizi rahatsız edebilir.

Benim kulaklar sabah akşam çınlıyor hocam :D biz istesek de duyamayız kolay kolay :D

Buna bir göz at.
USB girişli değil mi hocam bu?

Geri
Yukarı