Gamepower warCry 1000TL'ye satılır mı?

Kelebek_1034

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar merhaba. Elimde kasa olarak Gamepower warCry ve içerisindeki 650W kasa var, 6 fanıyla beraber. 1000 lira teklif geldi ürünü 3 hafta kullandım aktif olarak. O fiyata daha iyi bir kasa+PSU kombinasyonu bulabilir miyim? Ayrı ayrı da olur. Kasa için de şu linki bırakayım: GAMEPOWER WARCRY 6X120mm RGB Gaming Oyuncu Bilgisayar Kasası +PSU Fiyatları ve Özellikleri

Elimdeki bileşenler:
AMD Ryzen 5 3600 işlemci.
ASUS Prime B550-PLUS anakart.
ASUS GeForce RTX2060 Super Dual Evo OC 8 GB Gaming ekran kartı.
480 GB SSD.
16 (2x8) GB 3000MHz RAM.

Ayrıca PSU için 350 liralık bir teklif aldım. Kasa tüm bileşenleriyle en ucuz 1300 liraya bulunabiliyor piyasada. Hiç o toplara girmemek daha iyi sanırım dediğinize göre.

@Emir M. hocam moderatör olarak sizin yetkiniz olduğunu düşünüyorum ilk size rastladım moderatör araştırırken. Konu açma zaman sınırına takılıyorum da yeni konu oluşturabilir misiniz aşağıdaki metin için:
Arkadaşlar merhaba. Elimde Gamepower markalı 80+bronz sertifikali 650W bir PSU var. Satmayı düşünüyordum ve 350 liralık bir teklif geldi. Bunu satıp yerine OC için de bir sorun çıkartmayacak bir PSU almayı düşünüyorum yardımcı olur musunuz? Elimdekinin linkini de bırakayım: Ucuz Power Supply (PSU) Ürünleri ve Fiyatları - incehesap.com

Diğer bileşenlerim:
AMD Ryzen 5 3600 işlemci.
ASUS Prime B550-PLUS anakart.
ASUS GeForce RTX2060 Super Dual Evo OC 8 GB Gaming ekran kartı.
480 GB SSD.
16 (2x8) GB 3000MHz RAM.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı