Gamepower warcry fansız alınır mı?

Arkadaşlar, ben bu kasayı fansız şekilde almayı düşünüyorum kendim fan alacağım sizce güzel fanlar alırsam senkronizasyonu nu düzgün şekilde yaparsam iyi soğutur mu? Sonuçta havalandırma şekli bana bakıyor değil mi bir de önereceğiniz çok pahalı olmayacak RGB fan önerir misiniz bana?
Bu kasayı almayın filan demeyin. Sorduğum şekilde cevaplayınız.

Kasa gayet güzel ama fanlıyla arasındaki fiyat farkı ne kadar? 300 400 falansa fanlı alın bence.

Kasa gayet güzel ama fanlıyla arasındaki fiyat farkı ne kadar? 300 400 falansa fanlı alın bence.
Hocam daha fazlaydı fakat satıldı başka kasa bakıyorum şuanda üst kısıma 360mm radyatör takabileceğim ve önü mesh olan kaas arıyorum ben sıvı sogğutucuyu öne takma taraftarı değilim hala aklıma yatan kasa bulamadım maalesef.

Hocam daha fazlaydı fakat satıldı başka kasa bakıyorum şu anda üst kısma 360mm radyatör takabileceğim ve önü mesh olan kaas arıyorum ben sıvı sogğutucuyu öne takma taraftarı değilim hala aklıma yatan kasa bulamadım maalesef.

Üst kısmını bilmem de tam aradığınız şekilde bir kasa biliyorum 😂 Dark Guardian Pro.

Arkadaşlar, ben bu kasayı fansız şekilde almayı düşünüyorum kendim fan alacağım sizce güzel fanlar alırsam senkronizasyonu nu düzgün şekilde yaparsam iyi soğutur mu? Sonuçta havalandırma şekli bana bakıyor değil mi bir de önereceğiniz çok pahalı olmayacak RGB fan önerir misiniz bana?
Bu kasayı almayın filan demeyin. Sorduğum şekilde cevaplayınız.
GamePower kötü. Kasa bile alınmaz fansız olsa da.

Gamepower kötü. Kasa bile alınmaz fansız olsa da.

Klavyesi kötüdür tamam derim, faresi kötüdür gene tamam derim de kullanmadığın ürünü niye aşağılıyorsun? En az 10 arkadaşım var kasasını da kulaklığını da kullanan, markayı övmüyorum bu ön yargılı davranışları bırakmanızı diliyorum.

Bunu biliyorum Hocam evet güzel fakat bunun da gösterişi yok arada kaldım bende aradığımı bulamadım hala aklıma yatan bir şey yok maalesef :D

Gösterişi güzel bence, Performax Inferno'ya da güzel diyorlar bir bakın derim.

Klavyesi kötüdür tamam derim, faresi kötüdür gene tamam derim de kullanmadığın ürünü niye aşağılıyorsun? En az 10 arkadaşım var kasasını da kulaklığını da kullanan, markayı övmüyorum bu ön yargılı davranışları bırakmanızı diliyorum.

Gösterişi güzel bence, Performax Inferno'ya da güzel diyorlar bir bakın derim.
Sağolun Hocam bakacam yani 1 tane kasaya da 1000tl vermek çok acı birşey adam akıllı birşey kalmadı artık bu zamanda Teşekkür ediyorum sizlere 🙏🙏

Sağ olun Hocam bakacağım yani 1 tane kasaya da 1000TL vermek çok acı bir şey adamakıllı bir şey kalmadı artık bu zamanda teşekkür ediyorum sizlere 🙏🙏

Bence de 1000 TL vermek akıl karı bir şey değil, dediğim Performax kasa PSU dahil 650 TL oluyordu normalde ama zamlardan ve TL'nin düşmesinden sonra fiyatları yükseldi maalesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı