Gamepower warcry hava akışı nasıl?

Peki alltan ve yandan alıp üsttten ve arka egzozdan versek.

İşte alttan aldığın havayı üst tarafa gönderirken arada ekran kartı havanın bir miktarını engelleyecektir. Yan taraftan aldığın hava ise en güçlü haliyle direk karşı taraftaki cama gidecek oradan içeriye dağılacak. Bilmiyorum biraz kafa yorarak düzgün bir akış sağlanabilir ama bu kadar pahalı bir ürünün bu kadar sıkıntılı olması pek mantıklı değil. Ayrıca YouTube'da kasa incelemesine bakıp iyiymiş demekte yanlış adamlar incelediği bütün kasalara oo süper diyor gören diyecek bir tane kötü kasa yok :D.

İşte alttan aldığın havayı üst tarafa gönderirken arada ekran kartı havanın bir miktarını engelleyecektir. Yan taraftan aldığın hava ise en güçlü haliyle direk karşı taraftaki cama gidecek oradan içeriye dağılacak. Bilmiyorum biraz kafa yorarak düzgün bir akış sağlanabilir ama bu kadar pahalı bir ürünün bu kadar sıkıntılı olması pek mantıklı değil. Ayrıca YouTube'da kasa incelemesine bakıp iyiymiş demekte yanlış adamlar incelediği bütün kasalara oo süper diyor gören diyecek bir tane kötü kasa yok :D.
Kasa Lian Li O11 Dynamic'in çakması gibi bir şey, onun hava akışı ne kadar iyiyse bununki de öyle.

@Selim01 YouTube'dan bahsettiğim kasanın incelemelerine bakabilirsiniz fikir edinmek için.

Kasa lianli O11 Dynamic'in çakması gibi bir şey, onun hava akışı ne kadar iyiyse bununki de öyle.

@Selim01 YouTube'dan bahsettiğim kasanın incelemelerine bakabilirsiniz fikir edinmek için.

Bahsettiğiniz kasa ile ilgili sıvı soğutma ile çok daha iyi performans aldığını, hava soğutma kullanılacaksa başka kasaya yönelmenin daha iyi olduğunu söyleyen birkaç inceleme görmüştüm. Yukarıda yaptığım yorumları birazda o yorumlara dayanarak yapmıştım.

Kendiniz fikir edinmek için YouTube'dan testlerine bakabilirsiniz. Kötü bir kasa değil ancak o bütçede daha iyi kasalar var bence.

Geri
Yukarı