Gamepower Warcry kasaya 9 adet ARGB fan baglanir mi?

SezginCoban

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba Gamepower Warcry kasa alacağım. Fakat ben bu kasaya 9 adet fan koyacağım. Anakart modeli Gigabyte Aorus X570 Master. Yani bazılarını görüyorum, kasaya 9 adet fan koyuyor falan. Ama nasıl yapıyorlar bilmiyorum. Bilen varsa söyleyebilir mi? Gan kontrolcüsüne falan baktım. Onda da en fazla 8X giriş var. Bu arada alacağım fanlar ARGB (adreslenebilir fan). Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba Gamepower Warcry kasa alacağım. Fakat ben bu kasaya 9 adet fan koyacağım. Anakart modeli Gigabyte Aorus X570 Master. Yani bazılarını görüyorum, kasaya 9 adet fan koyuyor falan. Ama nasıl yapıyorlar bilmiyorum. Bilen varsa söyleyebilir mi? Gan kontrolcüsüne falan baktım. Onda da en fazla 8X giriş var. Bu arada alacağım fanlar ARGB (adreslenebilir fan). Yardımcı olursanız sevinirim.
Kasaya fazla fan takmak her zaman iyi hava akışı demek değildir. Bence önü mesh bir kasa alınabilir 3 fan ile bu kasadan daha iyi hava akışı elde edilebilir.

Katılıyorum fazla fan koymak yerine doğru düzgün bir markadan mesh bir kasa bakabilirsiniz. Elinizde kalan para ile yine fan alabilirsiniz. Ve illa RGB olacak diye düşük hızda fan alıp bence hava akışından feda etmeyin.

Ben sıvı soğutma kullanacağım boyutu ise 360mm yani buna göre bir kasa öneriniz var mı?

Cooler Master H500M önerimdir, üst segment bilgisayarlar için bire birdir.

Önerilerinizi bekliyorum kasa hakkında pek bilgim yok yani önerirseniz güzel olur 360mm sıvı soğutma kullanacağım.

Önerdiğim kasada rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı