GamePower WarCry vs Corsair Spec Delta

HESAPİPTAL

Centipat
Yer
Antalya
Başlıkta bahsettiğim kasaları hava sirkülasyonu bakımından karşılaştırabilir misiniz? Hava sirkülasyonu kötüyse niye kötü, iyiyse niye iyi lütfen hiçbir şey bilmeyen birisine anlatır gibi anlatır mısınız? Kasaların güzelliklerini ve markalarını düşünmeden ve kasaların kapaklarının kapalı olduğunu varsayarak değerlendirme yaparsanız sevinirim.

Gamepower'ın kasası güzel görünmesine karşın malzeme kalitesi o fiyat bandındaki diğer kasalara göre daha düşük.
Spec Delta'nın ön tarafındaki hava alış kanalları ufak olduğundan hava akışı iyi değil.
Bu kasaya bakabilirsiniz. Hem görsel manada hem de hava akış açısından çok güzeldir. Fiyatı da uçuk değil.
Tavsiye edebileceğim diğer kasalar:

Spec-Delta'nın hava sirkülasyonu bence gayet yeterli özellikle alttan baya iyi hava çekiyor ki egzoz çıkışı da müthiş üflüyor. :p (Rog Strix GTX 1660 Ti ve Ryzen 5 2600 ile kullanıyorum daha ekran kartının 55 işlemcinin 45 derece üzerine çıktığını da görmedim, gerçi ekran kartının olayı biraz ekran kartın fanına da bağlı) Özellikle malzeme kalitesi çok iyi, çelik ve boya kalitesi çok iyi ama onu tabi görmeden anlamak zor bende gelince fark ettim. Tek sorunu ön portlar: Kulaklık ve mikrofon girişi tek olarak vermişler ve iki adet USB girişi var. WarCry'ın hava sirkülasyonu ilginçtir devasa denebilecek derece 14 fan destekliyor ama bildiğim kadarıyla fanlı gelmiyor (gelen modeli de haliyle fiyat olarak Spec-Delta'dan yüksektir) onun dışında malzeme kalitesi hakkın da pek fikrim yok ama ön portları Spec-Delta'dan daha fonksiyonel.

Başlıkta bahsettiğim kasaları hava sirkülasyonu bakımından karşılaştırabilir misiniz? Hava sirkülasyonu kötüyse niye kötü, iyiyse niye iyi lütfen hiçbir şey bilmeyen birisine anlatır gibi anlatır mısınız? Kasaların güzelliklerini ve markalarını düşünmeden ve kasaların kapaklarının kapalı olduğunu varsayarak değerlendirme yaparsanız sevinirim.
Hava akışı olarak 14 fanı da takarsan Warcry daha iyi ama 4-6 fan ile kullanılacaksa Spec Delta daha iyi hava akışı sağlar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı