Gamepower Warlock Compact alınır mı?

Bende 1 hafta önce teslim aldım gayet memnunum.
Benimkisinde Shift tuşunda yay sesi yok ama enter tuşunda yay sesi var.
Sana gelen üründe Türkçe karakterler baskılı mı yoksa şeffaf mı?

Şeffaf gibi sonradan koymuşlar esasında çizgi varmış gibi bro.

Ben de bu klavyeden almayı düşünüyorum kod yazmak için uygun mudur acaba?

Yazma hissi gayet güzel alabilirsin.
Eyvallah hocam. Yani demek istediğim şu; " ; ` { } | gibi karakterlerin klavyede direk karşılığı var mı, yoksa Fn tuşu ile beraber mi çıkıyor, kullanan arkadaşlar benim için test edip yazarsa sevinirim

Eyvallah hocam. Yani demek istediğim şu; " ; ` { } | gibi karakterlerin klavyede direk karşılığı var mı, yoksa Fn tuşu ile beraber mi çıkıyor, kullanan arkadaşlar benim için test edip yazarsa sevinirim
Hayır yok. Shift ile basman gerek.

Gamepower Warlock compact Gaming gecesinde 189 TL olmuş. Tek gözüme batan kısmı numpadsiz olması. Alınır mı?

Aynı modelin numpadlisini arkadaşımdan 2.el olarak 100 liraya aldım şu an hala aktif olarak kullanıyorum bende sorun çıkmadı ve hoşuma da gitti açıkcası.

Aynı modelin numpadlisini arkadaşımdan 2.el olarak 100 liraya aldım şu an hala aktif olarak kullanıyorum bende sorun çıkmadı ve hoşuma da gitti açıkcası.

Şeffaf gibi sonradan koymuşlar esasında çizgi varmış gibi bro.

Ben bulamadım bende rush RK910 Blue Switch var çok sesli onu değiştireceğim stokta varsa link atar mısınız?

Ben de bugun sipariş verdim 209 TL olmuş. Gelince göreceğiz bakalım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…