Gamepower Warlock Compact alınır mı?

İndirim bir daha gelir mi?

Bilmiyorum reis ince hesap cuma indiriminde kaptım.

Tebrik ediyorum hepinizi. @shihura @Emrella @biyolog16
1 ay sonra tuşlar çalışmıyor diye konu açarsınız bravo. Biz laf anlatamıyoruz size.

Abicim 179 liraya Red Switch görünce elim ayam titredi inşallah bir şey olmaz ama korkuyorum :D
Teknoloji piyango gibi, bende Warlock compact Red swich kullanıyorum. Yaşı bir yıla yakın ama hiçbir sorun yaşamadım.

Ay hadi inşallah benimki de 1 sene dayanır, yazı yazmak zevkli mi?

Tebrik ediyorum hepinizi. @shihura @Emrella @biyolog16
1 ay sonra tuşlar çalışmıyor diye konu açarsınız bravo. Biz laf anlatamıyoruz size.

Kullanıp 3 yıl bozulmazsa onlar size laf anlatamamıs olacak.
Gamepower Warlock compact Gaming gecesinde 189 TL olmuş. Tek gözüme batan kısmı numpadsiz olması. Alınır mı?

Alınır hocam ama 400 TL gibi bütçelerde bu marklara bakmaya gerek yok günümüzde çok kötü değiller ama geçmişi kötü. Bu bütçede alınmaz diyen arkadaşlar tecrübelesinler ürünü tuşlar bozulmaz sanıyorum düzgün kullanılırsa outemu işinizi görür RGB'si bu markaların malzeme kalitesinin hatasını kapatmak içindir yani işinizi görür ama bu model RGB değil. Ben Redragon K512 aldım ve şimdilik memnunun mekanik değil ama ben farkı hissedememiyorum çünkü ciddi manada kaliteli sizin aldığınız klavye sorun çıkaracak sanmıyorum ogra ve saber RGB modellerine yanaşmazdım ama Warlock ve katana o markalarda en az sorun gördüğümdür ama katanada sorun yaşayan ciddi manada az ama bu markanın ve compackt ın iyi olduğu anlamına gelmez.

Bilmiyorum reis ince hesap cuma indiriminde kaptım.

Abicim 179 liraya Red Switch görünce elim ayam titredi inşallah bir şey olmaz ama korkuyorum :D

Ay hadi inşallah benimki de 1 sene dayanır, yazı yazmak zevkli mi?

Nasıl çıktı hocam hala kullanıyor musunuz?

Vallahi beklediğimden iyi çıktı tek kusuru Shift yay sesi veriyor o da nazar boncuğu ışığı çok güzel ben Rainbow olunca RGB ararım diyordum ama fark etmedim bile bir de kırmızı Switch tatlı oluyormuş.

Bende 1 hafta önce teslim aldım gayet memnunum.
Benimkisinde Shift tuşunda yay sesi yok ama enter tuşunda yay sesi var.
Sana gelen üründe Türkçe karakterler baskılı mı yoksa şeffaf mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı