Gamepower Warlock compact modlanabilir mi?

kafkasoid

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar, klavye modlama ilgimi çekiyor ve bir yerden başlamak istiyorum. Ancak aynı zamanda, en azından başlangıç ve öğrenme aşamasında çok büyük meblağlar harcamak istemiyorum. Yanlızca başlangıç için Gamepower Warlock compact alınabilir mi? Switch'lerini keycaplerini değiştirme imkanım var mı? (hot swappable klavye aramıyorum.)

Hotswap olmayan klavye ile mod yapmak eziyet. Blue switch sorun olmayacaksa bunu alabilirsiniz.
Hocam açıkçası hotswap olmaması benim için hiç sorun değil. Uğraşmasını seviyorum. Ayrıca kırmızı switchi daha çok seviyorum.

Hocam aslında gönlümden geçen klavye Anne Pro 2. Sizce başlangıçta bu klavyeyle başlamalı mıyım? Bu tip işlere uzak değilim, elim yatkındır.

Hocam açıkçası hotswap olmaması benim için hiç sorun değil. Uğraşmasını seviyorum. Ayrıca kırmızı switchi daha çok seviyorum.

Hocam aslında gönlümden geçen klavye Anne Pro 2. Sizce başlangıçta bu klavyeyle başlamalı mıyım? Bu tip işlere uzak değilim, elim yatkındır.
Bütçe varsa Anne Pro 2 çok daha iyi olur. Warlock Compact kötü bir model. Yine ben yerinizde olsa hotswap olan Kemove Snowfox 61 alırdım.

Bütçe varsa Anne Pro 2 çok daha iyi olur. Warlock Compact kötü bir model. Yine ben yerinizde olsa hotswap olan Kemove Snowfox 61 alırdım.
Hocam peki hotswap özelliğini göz ardı ederek değerlendirecek olursanız, Anne Pro 2 mi yoksa Kemove Snowfox 61 mi? Kasa, aydınlatma vs. olarak hangisi daha iyi, kaliteli? 10 dolar civarı fiyat farkı var aralarında.

Hocam peki hotswap özelliğini göz ardı ederek değerlendirecek olursanız, Anne Pro 2 mi yoksa Kemove Snowfox 61 mi? Kasa, aydınlatma vs. olarak hangisi daha iyi, kaliteli? 10 dolar civarı fiyat farkı var aralarında.
Forumlarda ve incelemelerde Kemove Snowfox'un daha iyi olduğu yazıyor. Bildiğim kadarı ile kasası da daha iyi.

Geri
Yukarı