Gamepower Warlock Windows tuşları çalışmıyor

KOUYLO

Kilopat
Öncelikle herkese merhaba arkadaşlar. Birkaç hafta önce alt, alt gr, CTRL, Windows tuşu gibi tuşlar işlevini yitirdi klavyenin bir özelliğimi var kitleyen bilmiyorum ama tuşlar bozuk değil eminim neden derseniz alt gr+Q "@" tuşunu yapabiliyorum bunun gibi kombinasyonlar hala aktif çözümü bilen varsa yazabilir.
Başka klavye denediğimde bu tuşlar çalışıyordu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle herkese merhaba arkadaşlar. Birkaç hafta önce alt, alt gr, CTRL, Windows tuşu gibi tuşlar işlevini yitirdi klavyenin bir özelliğimi var kitleyen bilmiyorum ama tuşlar bozuk değil eminim neden derseniz alt gr+Q "@" tuşunu yapabiliyorum bunun gibi kombinasyonlar hala aktif çözümü bilen varsa yazabilir.
Başka klavye denediğimde bu tuşlar çalışıyordu.
Windows tuşunu FN+Windows tuşuna basarak kilitleyebiliyorsunuz. Bende de aynı klavye var ama diğer tuşları bilmiyorum malasef.İyi forumlar.

Windows tuşunu FN+Windows tuşuna basarak kilitleyebiliyorsunuz. Bende de aynı klavye var ama diğer tuşları bilmiyorum malasef.İyi forumlar.
Değişen bir şey olmadı :(
elimde 200 tllik bir klavye var iken sırf şu tuşlar yok diye 20 tllik klavye kullanıyorum ghost özelliğide yok 2-3 tuştan sonra algılamıyor cidden çok sinir bozucu arkadaşlar.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı