Gamepower Warlock Yay Sesi

berkdogann

Decapat
Arkadaşlar merhaba :)

Black Friday indirimlerinde ihtiyacım olmamasına rağmen fiyatını ucuz bulduğum için 150 TL'ye Gamepower Warlock almıştım. Ancak klavyede her tuşta basınca gelen sinir bozucu bir yay sesi var. Ama sanırım ses metal bloktan geliyor ve tuşlarla bir alakası yok. (Video aşağıda) Bu ses normal mi yoksa bu klavyede üretim hatası mı var? Bu tarz markalara pek güvenmiyorum ama ucuz diye almıştım büyük ihtimalle yarın iade edeceğim. Şu an 250 TL bütçeyle yeni bir klavye almayı düşünüyorum. Aşağıdaki klavyelerden hangisini önerirsiniz? En kalitelisi CM ama mekanik değil. Diğerleri mekanik ancak yaşadığım sorunu tekrar yaşamak istemiyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Cooler Master MasterKeys Lite RGB LED Memchanical TR Oyuncu Fiyatı
James Donkey 610 Mekanik Pro Gaming Klavye - incehesap.com
Tahmini Teslimat Zamanı

250 TL fiyat bandındaki mekanik klavyeler pek kaliteli değil gördüğüm kadarıyla. Attığın CM,Uygun fiyata bulursan Logitech G213, Steelseries Apex 150, Corsair K55 tavsiye ederim bunlar yerine.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı