Gamepower Warlord 7.1 nasıldır?

Kullanmadan deneyimlemeden kötü yorumlarda bulunmayalım dostlar. :) Her ne kadar önermesem de gereksiz bir linç var bu tarz markalara. Eleştirmeniz ve tavsiye etmemeniz normal fakat sizin yorumlarınız linç düzeyinde. :) 330TL bütçeye çıkılmışken az daha para biriktirip bilindik ve kaliteli bir kulaklık almanı öneririm. 300TL'ye hangi kulaklığı alırsan al giriş seviyesi kulaklık olur. Almışken daha iyi bir model almak lazım.

Harici ses kartlı modeller hariç sadece USB bağlantısı olan hiçbir kulaklığı tavsiye etmiyorum. Bunun gibi ürünlerde kullanılan 7.1 ses kartları çok kalitesiz oluyor. Bu bütçede HyperX Stinger ve Corsair HS50 gibi çok daha kaliteli seçenekleriniz var.

Gamepower markasının sadece sticker markası olduğunu duydum. Yani çinde rastgele üretilen teknoloji ürünlerinin üzerine sadece etiketini yapıştırarak satışa sunuyor. Merdiven altı bir marka.

3-4 ay sonra bozuldu diye konu açabilme ihtimaliniz var. :)

Neden bu kadar Gamepower'i aşağılıyorsunuz? Tamam belki kaliteli değil ama gidip de bir kulaklığa 800 TL veremeyecek olan kişiler ne yapsın? 4 aya kulaklık mı bozulur ayrıca garanti diye bir şey var. Zaten kimse ömürlük diye almaz. Ayrıca size demiyorum ama 330 TL'lik kulaklık bakan birine 800 TL'lik kulaklık önermek saçma.

O kulaklık Gamepower'ın 3 katı bari mantıklı öneride bulunun.

Neden bu kadar Gamepower'i aşağılıyorsunuz? Tamam belki kaliteli değil ama gidip de bir kulaklığa 800 TL veremeyecek olan kişiler ne yapsın? 4 aya kulaklık mı bozulur ayrıca garanti diye bir şey var. Zaten kimse ömürlük diye almaz. Ayrıca size demiyorum ama 330 TL'lik kulaklık bakan birine 800 TL'lik kulaklık önermek saçma.

O kulaklık Gamepower'ın 3 katı bari mantıklı öneride bulunun.
2 sene geçmiş aradan dostum.

Geri
Yukarı